View Single Post
Eski 10-01-2013, 15:53   #412
bay tömürcek
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ıldır Mesajı Göster
Ne demek arkadasım..Bizler burada cıcegı buruşunca üzülen tek bır dal için hayaller kuran sabah kalkınca önce pencere önundekı canlılarına gunaydın dıyen insanlarız..Bir saksı cıcege kavusmak bızde ablaya kardese kavusmakla es deger..Ben sızın yana yıkıla cıcek aradıgınızı duyupta arastırmazmıyım..Benimde aradıgım özledıgım renkler kokular var.. hanı ne derler damdan düsenin halini damdan düsen bilir..Hafta sonu musaıt olursa çiçek seralarınıda dolaşmak istiyorum.. bulursam onumuzdekı haftaya bulamazsam bahara cıcekler sendedır arkadasım.. merak etme..
Gerçekten öyle güzel tanımlamışsınız ki tek kelimeyle harika ağzınıza yüreğinize sağlık Sizi bu kadar zahmete sokmak istemem lütfen elinize geçtiği zaman gönderin ben beklerim sırf benim için sağda solda çiçek aramayın olur mu

Gerçekten bu çiçeklere ulaşabileceğimi bilmek bile yetti bana Allah razı olsun sizden siz beni sevindirdiniz Allah'ta sizi sevindirsin şuan sizde damdan düşmüş biri olarak duygularımı çok iyi anlamışsınızdır yeni bi çiçeğe özellikle de aylardır aradığım bir çiçeğe kavuşmanın heyecanlı bekleyişini çok iyi bildiğiniz için beni en iyi şekilde anladığınızdan eminim tekrar tekrar teşekkür ederim güzel haberlerinizi beklicem

bay tömürcek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön