View Single Post
Eski 29-01-2013, 13:08   #621
chttmr
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 25-02-2012
Arkadaşlar size bugün yaşadığım çok ilginç, acayip hatta GARAİB bir şeyden bahsedeceğim. Kırmızı Kaliforniya solucanları ile üretilen gübreler solucan gübresi değillermiş. Artık ne oluyorlarsa ben yorum yapmayacağım. Hatta biz Kırmızı Kaliforniya Solucanları ile gübre üretenler Hitler' in üstün ırk projesini toprak canlıları üzerinde uyguluyormuşuz. El insaf Allah aşkına kim benden birşey istedi, sorular sordu ben cevap vermedim veya sordukları sorulara nacizane verdiğim bilgiler için kimden ne ücret talep ettim, var mı bunu iddia edecek bir arkadaş. Biz bu iş Türkiye' de yayılsın herkes kendi gübresini üretsin biz bilgilerimizi hiçbir karşılık beklemeden paylaşırız, bunu da kendimize şeref sayarız dediğimiz halde bu nasıl bir DENSİZLİK, DENGESİZLİK ve HADDİNİ BİLMEZLİKTİR. Biz kırmızı kaliforniyalar ile üretim yaptığımız halde Antep' te hem kaliforniyaları, hem de yerli türleri deneyen arkadaşımıza biz yerli türleri destekliyoruz dediğimiz halde bizler tavuk çiftliklerinde sentetik olarak yumurta üretenlerle nasıl bir tutuluruz. Ne yazık ki insanlar yaptıkları işlerde nefislerini ortaya koyunca benden başkası bu işi bilmiyor havasına giriyor. Yurt dışından ne bir makale okumuş, ne araştırma yapmış ve ne de hiçkimse tarafından ciddiye alınmayan sadece kendi denemelerini tek doğru kabul eden insanlara ne yazık. DENEMELERİNDE BAŞARILI OLABİLİRSİN, ANCAK UNUTMA BU BAŞARIN SANA DİĞER İNSANLARA VE YAPTIKLARI İŞLERE SALDIRMA HAKKI VERMEZ vesselam... (Arkadaşlar bu yazıyı yazmak zorunda olmamın nedeni bu işi "çok iyi bildiğini" iddia eden bazılarının kırmızı kaliforniya solucanları ile gübre üretenlere saldırıya geçmesine bir tepkidir, başka da bir art niyet yoktur hepinize saygılar...)

chttmr Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön