View Single Post
Eski 22-08-2013, 11:46   #1321
bay tömürcek
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ıldır Mesajı Göster
Evden sevdıklerınden ve çiçeklerinden ayrılmak zor olsada senın gelecegın ıcın gereklı bu ayrılıklar..Eminim çiçeklerine bakacak gönulluler vardır..Sende telefonum var.. Hem kargoyu gönderırken hemde İzmire gelecegın zaman bır *** dersen senınle tanısmak bızıde memnun edecek..Ege bölgesi çiçek acısından zengındır..Sizin muhabbet çiçeğiniz yok yanlız bızde.. Yınede burada farklı renkler ve kokular bulacaksın emınım.. Her tatılde eve gıderken mınık bır saksı götürürsün artık..Senın zaman kısıtlı..o yuzden sen bana degıl ben sana göre ayarlıyayım kargo ısını... göndermezden bır gun önce mesaj at..İzmire gelır teslım alırım.. çünkü bu yıl yazlıktan henuz bırsey anlamadım..mumkun oldugunca gec dönucem İzmir e..Haberlerını beklıyorum..Sonsuz başarılar...
Abicim ayrılık biraz zor olucak tabi hele de benim gibi evden başka bir yerde kalamayan biri için evcimenin ben gezmeyi ziyaretleri severim ama günü birlik olucak akşama gelip evimde olucam Ekimde İzmir'de hoya toplantısı varmış sanırım, oraya gelmeyi planlıyorum eğer sende gelirsen görüşebiliriz abi Ege bölgesinde de yetiştiricem çiçeklerimi inşallah, bakalım orayı da sevicekler mi Marmara gibi

Abi evet benim zamanım kısıtlı ama sen de yazlıktasın. Şöyle yapalım mı? Sen bana ordaki ptt şubesinin adresini ver ben kargoyu şubeye göndereyim ordan istediğin bir gün gider alırsın şubede 1 hafta bekliyor kargolar. Şimdi adrese göndersem sen kargonun geleceği gün eve geliceksin ama tam dedikleri gün gelmeyebiliyor. Bana kalsa şube işi daha garanti, şubeye geldiğinde gider alırsın kargonu ne dersin abicim uyar mı sana?

bay tömürcek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön