View Single Post
Eski 13-12-2013, 22:32   #1592
bay tömürcek
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi İremsıla Mesajı Göster
Tömürcek kardeşim,senin söğüt gübresi benim rüyalarıma giriyor inan.söğüt ağaçlarından gübre topluyorum hep.köylerin çiçekleri hep gözalıcı ve muhteşemdir.havası suyu toprağı vs.ee yağ tenekeleri yoğurt kovaları neden coşmasın ki,girişteki masa üzerine koyduğun çiçeklerin köyü özlemiş sanki şehir havası yaramamış anlaşılan,bende şehir hayatında 4 duvar arasına hapsolanlardanım gönlümce bir müstakil ev hayalimde kalmadı artık.sizlerin o yoğurt peynir kaplarındaki çiçeklerine o kadar imreniyorum ki anlatamam..
Ah iremsıla ablacım imkanımız olsa da gelsen bizim köye sana söğüt gübresi toplasak elimizi attığımız yerden biraz biraz bulurduk ne güzel olurdu Köylerdeki çiçeklerde hayvan gübresi oluyor geniş geniş tenekeler oluyor artı köyler merkeze göre daha serin oluyor asfalt, beton vs. merkez daha sıcak oluyor yanıyor çiçekler ne biliyim onlar da köyü çok seviyorlar

Girişteki çiçeklerim de güzeldi abla ama içerde kaloriferin sıcağında yapraklarının hepsini döktüler bende koridora serin yere çıkardım şimdi yaprak dökmeyi bıraktılar baharda yeniden kendilerine gelecekler Allah inşallah bir müstakil ev nasip eder ablacım sana ve tüm isteyenlere, İnşallah sende yağ tenekelerinde sardunyalar, yoğurt kaplarında menekşeler, cam güzelleri yetiştirirsin günün birinde

bay tömürcek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön