View Single Post
Eski 13-09-2014, 19:56   #1566
İsmail Kuzucu
Ağaç Dostu

İsmail Kuzucu's Avatar

Giriş Tarihi: 13-01-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi akçabardak Mesajı Göster
Teşekkür ederim sayın İsmail Kuzucu, daha sizden gelenleri koymadım, biraz toparlanmalarını bekliyorum, melisa tomurcuklanmaya başladı, dahlialar bundan sonra açar mı bilemem ama şu anda hepsi toparlandılar ve gayet iyi durumdalar.

Fesleğen de çok güzelmiş çiçekleniyor biraz tohum almak için çiçeklerini bırakıyorum.

Süs biberi meyve vermeye devam ediyor.

Yalnız melisa yaprağında ben limon kokusu alamadım, yolda biraz hırpalanmış daha yeni yeni toparlandı ondan mı koku alamadım bilemiyorum.

Hepsinin fotoğraflarını yüklerim foruma, hepsi için teşekkür ederim.
Rica ederim. Canlı olmalarına çok sevimdim, umarım hepsi sağlıklı büyür. Dahlialar soğuk havalara kadar açmaya devam eder. Her çiçeğin soğanları oluşmuştur. Geçen gün baktığımda saksılarda 5-6 soğan vardı. Soğandan ekildiği zaman hem çabuk açıyor hemde daha çok dallanıyor.

Bildiğim melisa kadar çok bir kokusu olmuyor. Sabahları yaprağı elledikçe azmı koku geliyor. Yağmur sonrası ve üzerine su geldiği zaman hiç kokusu kalmıyor. Çiçeklendiği zaman görüntüsü çok güzel oluyor. Başka isteğiniz olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Sevgi ve saygılar

İsmail Kuzucu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön