View Single Post
Eski 23-04-2015, 09:58   #1968
akçabardak
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeniGine Mesajı Göster
Maşallah maşallah, sevgili akçabardak'ım bahçe gün geçtikçe renklenip, güzelleşiyor. Ve sanırım kısa sürede bayağı bir gelişti bitkilerin.
İstanbul da öyle sanki kar soğuğu ama olsun ben hergün dışarı gidiyorum komşumun köpeği Şanslı'yı salıyorum, bir de komşum elime bir çay bardağı tutuşturuyor Şanslı ile geziniyorum bahçeyi. Bu sene ben pek bir şey yapamadım bahçedeki otlar bile henüz biçilmedi bazı yerlerde Şanslı otların içinde kayboluyor. Kına tohumlarını attım su yok, yağmur yağsa diye dua ediyorum. Bakalım işte olduğu, olabildiği kadar artık.
Sana rastgelsin sevgili akçabardak'ım.
Sevgili YeniGinem teşekkür ederim, evet havalarında birazcık ta olsa ısınmasıyla bitkilerim kendini gösterdi çok şükür.

Bir ısınıyor bir soğuyor yağmur da yok bu aralar, ben de bir kaç tohum ekmiştim bahçeye dün biraz yağmur atıştırır gibi oldu sevinmiştim tohumlarıma iyi gelecek diye ama sonradan kesildi.

Kına tohumlarımı ben de ektim daha çıkmadılar, sağlık olsun bir şekilde çıkacaklar.
Şanslı da çok şanslıymış ha ne güzel gezintiye çıkmalar falan oh yaşadı şanslı, pek mutlu oluyordur eminim. Şanslıyla iyi gezmeler size.

akçabardak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön