View Single Post
Eski 26-04-2016, 10:35   #2797
akçabardak
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gilan Mesajı Göster
Çöplükten gül bahçesine...
Eşiniz de sizin gibi dokunduğu yeri güzelleştiren insanlardan demek ki.
Eline sağlık.

Yeni gülleriniz çok güzel görünüyor. Her birinin bir özelliği var, hiçbiri de geride bırakılmazmış gerçekten.

Acaba bahçedeki güllerin sorunu güneş azlığı mı diye düşündüm. Öyleyse de yapacak çok bir şey yok.

Çok doğru... çöplüğü seyretmekten se gülleri seyretmek daha güzel, pis kokular ve sinekler de cabasıydı...

Sıra sıra ikiz evlerden oluşan bir site, iki sıra evlerin arasında 3 metre genişliğinde yollarımız var, bahçelerimiz de bu sıkışık evlerin arasında hem güneş azlığı, hem havasız kaldığı için, bir de haşereler eklenirse bitkiler de haliyle gelişmekte çok zorlanıyorlar sevgili gilan

Dolayısıyla çok küçük bahçelerden çok fazla şey bekliyoruz, en azından ben kendi adıma diyeyim çünkü toprakla uğraşmayı, çiçeklerle haşır neşir olmayı seviyorum gilan ...

Böyle olunca da her şey çok sıkışık, karışık bir bahçe çıkıyor ortaya... halbuki iki üç çeşit çiçek (yarı gölgede gelişim gösteren) bu küçücük bahçeye yeter ama... gel gör ki bana yetmiyor, yetinemiyorum o da güzel, bu da çok tatlı derken ipin ucu kaçıyor sevgili gilan

akçabardak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön