View Single Post
Eski 19-06-2016, 21:01   #2940
akçabardak
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi SDurul Mesajı Göster
Yeni bitkilerini güle güle büyüt, Sevgili akçabardak.

Bazılarında pişti olmuşuz. Kalibroşhanın sarısını istemiştim aslında stokta yokmuş. İlk kez sipariş verdiğim için çoğuna cesaret edemedim, göndersinler bakalım, nasıl olacak, dedim.

Mavi kelebeği istemediğime pişman oldum. Şu anda stokta yok görünüyor. Şimdi eşime, ''stevia da var orada, beraber bakalım mı'' deyip duruyorum. Maksat stevia değil, (kendisi başka bir adresten tohumlarını getirtmişti, çimlenmediler,) gözüme kestirdiğim bir kaç bitkiyi daha getirtmek.
Sevgili SDurul Kalibroşaların bütün serisini alacaktım ama 2-3 rengin dışında diğerleri stokta yoktu, daha önce sarısını almıştım çiçekleri epey dayanıklıymış, üzerinden çiçekleri hiç eksik olmuyor, benim de hoşuma gitti bu durum.

Mavi kelebek stokta yok demişsiniz ya... gözünüze kestirdiğiniz bitki stokta yoksa eğer... ama ille de edinmek istiyorsanız ürünün üzerine tıklayın Gelince haber ver yazısı çıkıyor ona tıklıyorsunuz o bitki geldiğinde Email' nize ürün geldi diye yazıyorlar ben bir çok bitkiyi o şekilde alabildim çünkü çok çabuk tükeniyor, ya da sürekli takip edilecek.

Stevia bitkisi bende de var geçen sene bir kök çiçeklenip tohum yapması için bırakmıştım ama nedense ben de çimlendiremedim.

akçabardak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön