View Single Post
Eski 31-08-2007, 18:28   #2293
beyaz orkide
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 14-08-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi hoyadag Mesajı Göster
Sevgili Beyaz Orkide öncelikle hoşgeldiniz demek istiyorum. Gördüğüm kadarıyla Hoya sp. Cv Chouke siparişi vermişsiniz. Bu cins hakkında bilginiz var mı bilmiyorum. Yoksa diye yazayım dedim, bu cins gördüğüm kadarıyla listenin en pahalı hoyası. Kendisi hoya cinslerinin en güzellerinden olan carnosa ile serpensin çaprazlanmasından elde edilmiş. Bu çaprazlamanın yapılması ile ilgili hikayeyi çevirerek buradan yayınlayacaktım ama bir türlü fırsat bulamamıştım.

Sözün özü, harika bir tercih yapmışsınız. Umarım en kısa zamanda kavuşur ve güzel güzel büyütürsünüz.

Arkdaşlar ben de isteklerimi listeye eklemiş bulunmaktayım. Birdaha görüşünceye kadar selamlar, sevgiler.
Hosbuldum.tesekkur ederim.Gercektende muhtesem bir hoya cinsi baska sitelerden bakarak karar verdim.Dogrusu secerken fiyat gözetmedim.Sadece sahip olmak istiyorum. Cogunada bakamadım.Listede olmayan bir cins daha istek yaptım.Umuyorum ki satıcımız onu da temin edecektir. Bana göre elıne sonradan gecmis olabilir **** yeni gelmis olup listeye koymamıs olabilirler.Hem bu kadar siparisimiz varken onuda bulabilecegini düsünüyorum ben.Umarım beni kırmazlar.

beyaz orkide Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön