View Single Post
Eski 24-10-2007, 10:26   #2829
şükran ünal
Ağaç Dostu

şükran ünal's Avatar

Giriş Tarihi: 25-07-2007
Sevgili mum çiçeği sevdalıları, buradaki bütün mesajları okudum şu an gözlerim artık çatallaşmaya başladı.ve size kafama takılanları sormak istedim. Kızım dün okulundan banada iki adet 15-20 cm lik iki çelik getirrerek sürpriz yaptı . Çünkü annesi bir aydan fazladır mum çiçeği türküsü çağırıyordu. Çok sevindim ama hala ilk etapta ne yapacağımı bilemedim. akşam bir bardak suya koydum ki bugün ne yapmam gerktiğine okuyup karar verebileyim. Çeliklerin birsinde bir yaprak ve bir çıkıntı var ,diğerindede iki çıkıntı var sadece. Sormak istediğim şu; 1- Mesajlarda okumuştum 1 lt suya 1/5 çay kaşığı oksijen ileve etmem, bu suda bekletmem . 2- Aspirin nerede ne zaman kullanılıyor **** gerekli mi gerekliyse ne zaman? 3- Güneş alan cam önünde ılık ortamda nasıl bir kapta(kap derken koyu renkli cam kap deniyordu bir mesajda) 4- Köklenme gerçekleştikten sonra Sayın Mine Hanım ın bahsettiği toprak karışımına nazik bir şekilde direk almam gerektiği . Bu aşamaları sırasıyla doğru yapmak istiyorum . Hepinize sevgi selamlar. İnşallah bende bunlardan bir gün tuttururum ve sevenlerle paylaşırım.

şükran ünal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön