View Single Post
Eski 22-01-2008, 17:44   #175
fevziye
Ağaç Dostu

fevziye's Avatar

Giriş Tarihi: 03-11-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Guler Mesajı Göster
Sevgili fevziye, Aloe vera'larım tam coştular. Saksı ayrımı yapalı 2 ay oldu, yine de coştular. Geçen sefer 70 saksı yapmıştım 59 tanesini dağıttım. Şimdi sanırım yine 70-80 saksılık oldular. 30 tanesini Yalova Koruköy'deki bir çiçekçiye hediye edeceğim. 10 tane Sebo'ya ayırdım, size de seve seve birkaç kök verebilirim.
Istanbul'da oturuyorsunuz ne zaman buluşabiliriz? Perşembe günü uygun olursa Profilo Alışveriş Merkezine gelebilirmisiniz? Mesela saat 2 gibi Starbuck cafe'de.
Sevgili Güler hanım, çok teşekkür ederim. Gerçekten beni çok sevindirdiniz. Yalnız bu perşembe gelebilmeme imkan yok. Çünkü o saatte derste olacağım. Özellikle okulların kapandığı bu hafta böyle bir vakit ayırabilmeme fırsatım yok. Öğrenci gelişim karneleri hazırlanacak. Lütfen kusuruma bakmayın. Ama okulların kapandığı ilk hafta sizin içinde uygun olursa, ben müsait olduğum zamanı size bildiririm. Eğer sizin içinde uygun olursa buluşabilirmiyiz?
Gününü şimdiden söyleyemiyorum, çünkü o haftada saat 1.30'a kadar ders takviyelerimiz devam edecek. Sevgiler.

fevziye Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön