View Single Post
Eski 08-05-2009, 17:51   #736
idris şenol
Ağaç Dostu

idris şenol's Avatar

Giriş Tarihi: 07-05-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Hüseyin Ovak Mesajı Göster
Bu Gübreyi Her Türlü Bitkide çekinmeden Kullana Bilirsiniz. Hiçbir şekilde Sağlığa Ve Bitkilere Zarar Vermez. Her Türlü Sorularınızı Yanıtlayabilirim...
sayın hüseyin bey b5 sıvı gübrenizi yaklaşık iki aydan beri araştırıyorum gördüklerim müthiş bir şey yaklaşık bir ay sonra denemeye bende başlıyacam inşallah , ama beni endişem şu

ülkemizde ve dünyada bunun gibi deyerli buluşlar yapan, özlellikli kişiler bir takım esrarengiz biçimde ya ürünleri bir şekilde ekarte edilyor ya o kişler oratandan kayboluyor sizler veya bu b5a yı orataya sunan kişler bu durum karşısında ne gibi önlem aldınız yanlış anlamayın benim korkum eyer gerçektende b5a bu şekilde çağın buluşu ise gübre fabrikaları önemli kar azalmaları olacak onunla berağber ilaç firmaları özelikle israil başta olmak üzere
ABD ,Almanya çin isviçre siz benden bu ülkeleri daha iyi biliyorsunuz
benim sizden ricam ne gerekiyorsa patent veya büyük bir firma nezaretinde harkete etmelisiniz kanatindeyim
belki biraz senarist gibi gözüksemde bu ülkeyi ve bu ülke için birşeyler yapan insanların hayranıyım aşırı vatan sever milliyetçi bir insanım duygu ve düşüncelerimi müspet yönde deyerlendirmenizi cağnı gönülden istirham ediyorum saygılarımla...... idris

idris şenol Çevrimdışı   Başa Dön