View Single Post
Eski 25-05-2009, 02:42   #805
mum isigi
Ağaçsever

mum isigi's Avatar

Giriş Tarihi: 22-05-2009
Sevgili limon ve ko900 mesajinizi gorunce cok sevindim burasi ile saat farkindan dolayi aranizda gec oluyorum siz 7 saat geridesiniz bizden. bizde burada aksam 8 iken sizde gece yarisi 3.00 oluyor . ) Evet burasi doga ile basbasa ve gercekten cok dogal diyelebilecek kadar guzel ve yasanasi bir yer ama yinede insanin kendi topraklarini ozlememsi mumkun degil. Evet dedigim gibi cok super olmadi ama denedim ve basardim demek cok guzel bir duygu minicik domateslerim var fasulyelerim 3 tana oldu. Onlar bile beni mutlu etmeye inanin yetiyor.Bebek gibi surekli onlarla ilgileniyorum. Yarin sabah resimleri cekip gonderecegim.Sartlar sebzecilik icin cok guzel ama bazi seyleri bilmek lazim
sevgili limon yazilarina ve bahcene imrenmedim desem yalan olur hele azmin ona soyleyecek bir sey bulamiyorum Sevgili ko900 ayni sekilde sizede arti aranizdaki paylasim ve samimiyet beni burada olmaya itti demek daha dogru olacak.Her sene gelemiyoruz insallah seneye gelecegiz. Paylasacak cok sey var inanin. Cevaplariniz icin cok tesekkurler.Buradaki sincaplardan inanilmaz renk cumbusu kuslardan ve tavsanlardan gondermek isterdim ))
sevgiler

mum isigi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön