View Single Post
Eski 09-06-2009, 14:53   #858
ciceksever70
Ağaç Dostu

ciceksever70's Avatar

Giriş Tarihi: 14-02-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mum isigi Mesajı Göster
Sevgili Koyu yesil ellerinize saglik ben cok tecrubeli degilim ama gayet guzel olmuslar bol urunler insallah.

Sevili ciceksever 70 demek sizdede geyikler ve tavsanlar mevcut. Daha cok gece tunuyorlar zaten. Bu hafta sonu esim o kismi isiklandiracak insallah bir suru zil aldim, ruzgar gulu aldim hareket olsun diye ama kopek biblolarini hic gormedim burada. Birde feslegen dikilirse aralara tavsanlar gelmiyormus diye biliyorum ama burada feslegen bulamadim malesef.Tam olarak neredesiniz siz.Suana kadar yurt disindan kimseye rastlayamadim gerci saat farkindan dolayi turkiyedeki arkadaslar uyurken ben yaziyorum ama paylasmak cok guzel.

Sevgili limon yine bir suru is yapmissiniz.Benimde iki fide cilegim var ilk basta 3-4 tane cilek aldim fakat daha dalindan koparamadan kuslar yediler afiyetle. Henuz gelen cilek yok. Baklayida cok severim bol dereotlu sarmisak yogurtlu afiyetle benim icinde yiyin lutfen. Aramizda olmaniz guzel
Bahcemi bir kac hafta once goruntuledim ama resimleride kuculttum fakat sistem surekli eror veriyor yukleyemiyorum nedense. sorun cozulurse gonderecegim

sevgiler
Sayin Mum isigi ben Avusturyadayim. Ne yazik ki bahceyi geyiklerden korumak oldukca zahmetli oluyor. Biz de harekete duyarli isiklar koyduk her tarafa biraz da olsa ise yariyor. Bilmem naftalin bulma sansiniz var mi orda onun kokusundan da hic hoslanmiyorlar. Ben naylon coraplara ufak ufak baglayip dallara bagliyorum. Ama yine de bir kac goncayi kurban olmaktan kurtaramiyorum. Sevgiyle kalin.

ciceksever70 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön