View Single Post
Eski 26-07-2009, 23:03   #42
jineop
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

jineop's Avatar

Giriş Tarihi: 25-11-2008
Sevgili Malina,
Siteyi bu konuma getirme de tabi ki sizin katkılarınız çoktur. Ama sitenin devamlılığını sağlayanlar ise forumun üyeleridir.. Sevgi ve saygı karşılıklı olmalıdır, sitenin sahibi olduğunuz için insanların üyeliklerini sonlandırabilirsiniz,ama ben sizden daha ılımlı, daha mantıklı ,yalnış anlaşılmış tatsızlıklara yapıcı bir yaklaşımla çözümlemeye çalışmanızı beklerdim. Olayın bu tarza dönüşmesinin zemininde ki ,iletişimsizliklere zemin hazırlayan nedenlerden biri de sanal ortam da insanların eksik ifade ve tanımamanın verdiği hoşgörüsüzlüktür.Bazılarımıza normal gelen herhangi bir olay, bir kelime diğer bir insan için normal olmayabilir ,bundan daha doğal bir olay olamaz.Yaklaşım tarzınızı bir kere daha gözden geçirmenizi ve bazı zamanlar da karşımıza güzelliklerle çıkarak aramıza katılmanızı ümit ediyorum. İstemeyen terk etsin diye bir yaklaşım bunca senedir tüm üyeler ve sizler tarafından yapılmış emeklerin heba olması demektir. Yine de isterseniz hepimiz gidelim. Saygı ve sevgilerimle.

jineop Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön