View Single Post
Eski 25-02-2011, 23:54   #183
soilless
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 24-03-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Halil Önen Mesajı Göster
Köyönü Tarım adıyla açtığımız blog'da Menemen/Belen Köyü'nden yirmi dolayında sebze ve meyve üreticisiyle doğal yetiştiricilik ilkelerine bağlı kalarak ürettiklerimizi tüketiciye sunma çalışmalarımız başlamıştır.

Köyönü Tarım
Halil bey,

ubyi, sıcak , soğuk kompost, solucan gübresi, enzim, leonardit, klino, vermikulit, humik fulvik asit, biochar, sebze adası, permakültür, veee EM, kaolin, ekolojik tarım, işlemesiz tarım, vb derken bilgi paylaşımı ve uygulamalarla siz, meyvelitepe, acemi(usta), sarıcan, Ayhan kaptan, ensar, doğasever,epsody, mine pakkaner, bayındır ve diğer tüm paylaşımcıların bir çok farkındalığı yarattığınızı ve uygulamalarınızla öncü olduğunuzu içten samimi olarak vurguluyorum.

Tüm bu konuların (vb dahil) tüm mesajlarını okudum inceledim(gerçekten tamamını ), ama hep şunu görmeyi arzu ettim; Yukarıda bahsettiğim tüm bu konu başlıklarının hem sebze hem meyve bahçeleri için Ocak ayından başlayıp, aralık sonunda tamamlanan, bir yıllık süreç için nedir, faydası, uygulama şekli, ve elde edilen sonuçlar olarak görsellerle desteklenen net, basit anlatımla, optimuma en yakın uygulama şeklini madde madde, satır satır ve nihayetinde bir ubyi rehberi olarak görmeyi çok arzu ettim.

Meyvelitepe, köyönü tarım, sessizbahçe'nin bir ubyi rehberinin agaclar da tek ve hür ve orman olması temennilerimle.

soilless Çevrimdışı   Başa Dön