View Single Post
Eski 05-07-2011, 13:11   #1294
tturt
Ağaç Dostu

tturt's Avatar

Giriş Tarihi: 20-04-2008
Geçtiğimiz hafta sonu evimiz, bahçemiz sevgili dostlarla, saygıdeğer büyüklerimizle şenlendi, keyiflendi. Sapanca toplantısına ev sahipliği yapmak bize çok mutlu etti. Bu konudaki detayları Sapanca Toplantısı başlığından takip edebilirsiniz.

Fotoğraf makinelerini almayı unuttuğumuz, çep telefonunun şarjını bulamadığım bu hafta sonu fazla fotoğraf çekemedim.

Cuma gecesi Sapancaya geldiğimizde evin yarasa istilasına uğradığını gördük. Cumartesi kahvaltıdan sonra ilk iş çatıya yuva yapıp oradanda yolunu bulup üst kattaki banyoya inen yarasaların giriş yolunu kapamak oldu.

Misafirlerimiz gittikten sonra kapının önündeki ağacın içinden kuş sesi geldiğini fark edip ağacın içine baktığımda, bir kuş yuvası içinde de 4 yavru görmek bizi keyiflendirdi. Çok güzel yuva yapmış. Kuşlar hakkında fazla bilgim olmadığından kuşun cinsini bilemedim.

Geçen hafta daha hiç çiçeğini görmedim dediğim natal eriği sanırım beni duymuş olsa gerek 1 çiçek vererek çiçeğini görmemizi sağladı. Bu hafta ayrıca bu sene ilk olarak japon sabah sefasını da çiçekli gördüm.

Bu hafta kısıtlı olan fotoğrafları paylaşıyorum.

tturt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön