View Single Post
Eski 14-07-2011, 01:28   #4959
Lilium
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Cumhur Tonba Mesajı Göster
Güzel insanlar,
Muhabbetiniz daim olsun. En şanslımız lilium.
Teşekkür ederim sevgili tonba, Evet bu konuda şanslıyım, sadece cennet bahçeden dolayı değil, birazda o cennette var olan güzel insanlardan, cenneti güzel yapan tüm bütünlüğüdür.

Aklıma gerçek bir olay desem ya da hikaye diyeyim, hemen anlatayım yeri gelmişken.

Adamın biri bir bisiklet alır, tabi bisikletlerin mersedes olduğu zamanlar, ve adam bisiklete biner gönene gider, yolda giderken iki gençten biri döner ve arkadaşını dürter bak bak bisiklete bakbee der, arkadaşı döner bakar, dudak büker, ya bisiklet bisiklet ama üstündeki adamda iş yok.

Aslında cenneti cennet yapan biraz da o iki güzel insan, gerek misafirperverliği gerek tatlı dilleri ve hoş sohpetleri cenneti güzel kılan şeyler, ben o iki güzel insana doyamıyorum ve onları gerçekten çok sevdim seviyorum.

Sadece şu kadar söylesem inanırmısınız bilmem, öz teyzemden daha sıcak hissediyorum.

Biraz da takılayım.

"Sayın Orhan ÖZBİLGİÇ eğer ziyaret olanağı bulursanız sürpriz olarak yanınıza karides alın ve parmaklarınıza dikkat edin"
Ne o osman abi, o zamandan beri dokuz parmaklımısın.
Şaka bir yana gojilerin meyva bağlamak üzere bilgilerine.

"Ayrıca, mevsimine göre ''En güzel ikramlar'' ile karşılaşacağımızıda tahmin edebiliyoruz."
Ona şüpheniz olmasın, inanın ki, ikramdan sohpet etmeye zaman bulamadık, anlatmayayım sonra canınız çeker.

Haa güler abla şimdi aklıma geldi hemen yazayım unuturum sonra, yolda gelirken öldüm gülerken, nagihan patetesli börekte karides var diye yememiş. inan hala gülüyorum karnım ağrıdı gülerken.

Güzel bir gündü, o iki güzeller güzeli iki dosta bir kez daha teşekkür eder uzun sağlıklı mutlu bir ömür dilerim.
İyiki sizleri tanımışım.

Lilium Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön