View Single Post
Eski 03-03-2012, 15:46   #207
tturt
Ağaç Dostu

tturt's Avatar

Giriş Tarihi: 20-04-2008
Sayın Doğayla Barış,

Ben bu güzellikleri sizin gibi güzel insanların onca çabasını nasıl kaçırmışım, kendime çok kızdım.

Doğa için yaptıklarınız tüm sözcüklerin ötesinde ne söylense az gelecek, emeğinize sağlık diyorum. İyi ki sizin gibi doğa dostları var. Sizleri yürekten tebrik etmek istiyorum.

Bahçenizin bulunduğu alan çok güzel. Eşim ve ben bir Marmaris aşığıyız. Her sene planlarımız arasında mutlaka 1 haftalık Marmaris ve çevresinde tatil yer alır, bazı seneler gerçekleşmeyince bir sonraki seneyi adeta iple çekeriz. Marmaris Knidos arasında ki karadan gidilebilecek tüm koylara gittiğimizi düşünüyorum. Bu sene ki projemiz gerçekleştirebilirsek denizden Datçaya kadar gidip dönmek.

Minik carettalar harikaydı, sığla projeniz ise her türlü övgüye layık. Badem'le bu kadar iç içe olmak sizin için ne güzel bir şans. Fıstık gerçekten ismini hak ediyor maşallah gerçekten fıstık gibi. Kızkumu ise sizin de bahsettiğiniz gibi maalesef güzelliğini kaybetmeye devam ediyor.

Size çalışmalarınızda başarılarınızın devamını temenni ediyorum. Sağlık içinde mutlu günler temenni ederim.

tturt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön