View Single Post
Eski 12-04-2012, 09:46   #1879
canannuman
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-12-2008
Ay Allahım beğen beğen nereye kadar. Hepsi ayrı güzel ağaçlar güzel, çiçekleri güzel. Hatta meyvalar güzel.
Şimdi diyeceksinizki meyva yok.
Annem derki Evlat ağaç torun meyva Maaşallah Allah anneli babalı dedeli nineli büyütsün.

Ellerinize sağlık çokta bilgilendirici aşama aşama resimlerle çok profösyönel anlatmışsınız.
Böyle bahçeleri gördükçe 2 karış toprağıma bahçe demeye utanıyorum.
Gerçi Allahıma çok şükür ama ben hep köyyerinden arsası büyük kendi küçük kulübe istediydim. Çocuklarla eşim bastırınca yazlık tipi aldık ee bu sefer bahçe küçük halbuki ev umrumda değil ben bahçe istiyordum. Nasip işte. Şimdi gene hayallerim bitti demiyorum eşime bastırıyorum emekli ikramiyemle köyyeri alacam beni kimse tutmasın filan diye. Çok özeniyorum böyle büyük alanlara, Aç gözlüyüm aç, toprak doyuracak gözümü en sonunda.
Siz çok bilinçli ağaç ekmişsiniz bakım filan harika bilerek bakıyorsunuz. Ben ekiyorum suluyorum hasta olursa sabunlu su yapraklara tamam o kadar. Bu kadar bilinçli olmayı çok isterdim. Nasip. Kırçiçekleri, bahar dalları, kardelen resimleriniz elinize emeğinize sağlık çok çok güzel işler yapmışsınız. Koyun postuda çok şık.
Allah mutluluğunuzu daim etsin, etrafınızdakilerede bulaştırsın inşallah.
Sevgilerimle.

canannuman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön