View Single Post
Eski 20-02-2013, 13:38   #2438
melodi-raşa
Ağaçsever

melodi-raşa's Avatar

Giriş Tarihi: 14-08-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi assi34 Mesajı Göster
Niyetim 15 mart a kadar dogal halinde birakmak. 15 ine kadar dogal yollarla olmazsa mudahale etmek olacak. Aci biber ve eksi mayayi yedirecegim. Aci biber derken kirmizi pul biberi kastediyorsunuz degilmi?
evet pul biberde verdim cinbiberin kurutulmuş pulbiberindende vermiştim ben yemek artıklarına biraz biraz serpmiştim. valla ben böyle yaptıydımda ama yanlış ama doğru bilemem netten gördiüydüm acı bibeberide bende yemek artıklarına yaptıydım .denemek için nisan mayıs aylarııydı galiba yaptığımda benim olmuştu. hatta yumurtalarından birkaç tane civ civ olmuşutu. onlarda öldü hayvanın birtürlü gurku gitmedi geri yattıydı gurka bende başarılı olamıyom diye yumurta koymadıydım . diğer tavukarım yumurta yaptıkça giderdi onların üstüne yatıyordu. gurkunu gidermek için bissürü şey yapmıştım bir türlü gitmiyordu suya felan bandırdım kulaktan duyma yaptım acemiliğimden olmadı işte çok şeyler yaşadım ben bu tavuk bakma işindede boşverin olumlu olumsuz bilgisizliğimden ben şimdide kümesim boş şuan tekrar istiyomda eşim ve kaynanam istemiyorlar tavuk bakmamı kümesim tamirden geçmesi lazım bilemiyom şuanda napacağımı bakalım artık zaman neyi gösterir bana

melodi-raşa Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön