View Single Post
Eski 14-03-2013, 10:03   #3269
ulukislali
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 02-07-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ncp1963 Mesajı Göster
aynı durum bendede var. mazot, gübre, analiz desteğini aldım. fidan desteğini alamadım. sorduğumda seninki haziran 2012 yaz dikimi olduğu için bu kış dikimlerle birlikte ödenecek, onun içinde nisan sonunu bulur dediler.. bilmem ne kadar doğru..
Sayın ncp1963, neyse ki bu paraya güvenip bir işe kalkışmamışım. Benimki hangi dilime giriyor bilmiyorum ama dikimi ekimde, başvuruyu kasımda yaptım. Zaten o zamana kadar ki bürokraside epey yorucuydu. Dün yine aradım tarım müdürlüğünü saolsunlar yardımcı olmaya çalıştılar ama gözüken ödeneksizlikten yatmadığı hatta konuştuğum memurda çaresizce "umarım zor durumda kalmamışsınızdır" gibisinden bir mahcubiyet konuşması yaptı. Ne yazık ki memleketimizde çiftçiye, üreticiye ödenek yok. Kimlere var hepimiz görüyoruz. Kendi adıma değilde hesabını buradan gelecek paraya göre yapanlar adına çok üzüldüm. Neyse ilginiz için teşekkürler. Desteklemeyi aldığınızda buradan ve ya özelden bildirebilirseniz çok sevinirim. Bende bildiririm. böylece aksilik durumunu takip edebiliriz. İyi çalışmalar.

ulukislali Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön