View Single Post
Eski 14-03-2013, 11:08   #3270
ncp1963
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-12-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ulukislali Mesajı Göster
Sayın ncp1963, neyse ki bu paraya güvenip bir işe kalkışmamışım. Benimki hangi dilime giriyor bilmiyorum ama dikimi ekimde, başvuruyu kasımda yaptım. Zaten o zamana kadar ki bürokraside epey yorucuydu. Dün yine aradım tarım müdürlüğünü saolsunlar yardımcı olmaya çalıştılar ama gözüken ödeneksizlikten yatmadığı hatta konuştuğum memurda çaresizce "umarım zor durumda kalmamışsınızdır" gibisinden bir mahcubiyet konuşması yaptı. Ne yazık ki memleketimizde çiftçiye, üreticiye ödenek yok. Kimlere var hepimiz görüyoruz. Kendi adıma değilde hesabını buradan gelecek paraya göre yapanlar adına çok üzüldüm. Neyse ilginiz için teşekkürler. Desteklemeyi aldığınızda buradan ve ya özelden bildirebilirseniz çok sevinirim. Bende bildiririm. böylece aksilik durumunu takip edebiliriz. İyi çalışmalar.

sayın ulukışlalı

elbette yazarım..

bu ülkede devlet( dövled bize bakmıyı) tarafında çalışıyor. devletin hertürlü imkanı o tarafta ayaklar altına seriliyor. bu trafta kendini aslan zaneden memur orada kedi gibi bu taraflara gelince bizlere iki parmağın arasından parmak gösteriliyor.

o tarafa ilticamı etsek ne etsek bilemiyorum...

ncp1963 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön