View Single Post
Eski 25-06-2011, 19:53   #178
yeşillim
Ağaç Dostu

yeşillim's Avatar

Giriş Tarihi: 28-01-2008
Evet Faruk bey, çocuğum yaşındaki kişiyle bile konuşurken, yazışırken bey,sayın.. ile başlıyorum. Doğrusu malum olabilecek kadar küçücük değilim, dikkat ettiyseniz size cevap yazarken malum hastalık dedim. Benim hakkımda lütfen art niyet olmasa da malum kişi diye ifadeler kullanmayınız. Ben siz'li; biz'li konuşmayı tercih ediyorum.

Burada esas konu bana gelen menekşenin gönderiyi yapan üyemizin yanıt vermesiydi.
Canı sağolsun, defalarca yazımın üzerine foruma girmesine rağmen, gönderilerinin ardında durmadı. Sayın Natalya hanım, herşey çok geç ben anlayacağımı anladım. Gerçekten menekşeleriniz hasta, diatomitle çalışmamdaki menekşemin sonucunu alıp tüm menekşelerimde diatomite geçecektim. Emeklerim heba oldu ve ben diatomit çalışmamı durdurdum. Kırıldım hakikaten kırıldım, bu mudur menekşe sevgisi, tutkusu. Hani farkında olmadan hastalık bilinmeyerek paylaşımda bulunulmuş, alıcının menfaatine önlem alınmıştır
anlarım. Ama kafamdaki bazı şeyler netleşti. Artık sustum, susmayı tercih ediyorum,bir sağlıkçı olarak beni anlarsınız diye umuyorum.
Saygı ve sevgiyle,

.

yeşillim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön