View Single Post
Eski 14-09-2011, 14:02   #166
Uzaylı
Ağaç Dostu

Uzaylı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2010
Tabii ki, her zaman uğrarım. Ben bütün gün forumda aktif görünüyor gibiyim. Aslında sabah bir bakıyorum, yazabilirsem çay keyfi esnasında yazmaya çalışıyorum. Güne kahvaltı sonrası çayla başlamazsam bütün gün başım ağrır, bağımlılık yapmış. Derken forum açık kalır ama ben koşturmacalara başlarım. Bu arada forum öyle durur mu sanıyorsunuz? Hayır, nöbetçi (eşim ) çoktan başına geçmiştir bile. Habire araştırır. Bahçeleri gezer, yazışmaları takip eder. Bazen seslenir böyle böyle olmuş diye... Saat 15:00 bizim ikindi kahvaltı zamanı, çörek, börek kahve molası. Ben yine forum başına biraz takılırım, sonra yine koşturmaca. Akşam yemek sonrası çay keyfi, bazen cemo abla msnden huuu der bazen ben kardeşime yazarım. Bir taraftan tvde bir şey varsa takılırım. Ertesi gün bahçe keyfi... Keyif diyorum, çünkü gerçekten bahçede çalışmak çok keyifli geliyor. Orada içtiğim çay bir başka geliyor esen rüzgarla gölgede püfür püfür çayımı yudumluyorum.

Bahçenizde kışlık hazırlıklar, çiçekler çok güzel. Bazı şeyleri not alacağım bu yüzden akşama gezintiye devam. Ben pozitif enerjiyi sizlerden alıyorum, teşekkür ederim. Yani bu sizin güzelliğiniz. Yansıtabiliyorsam ne mutlu bana... Benim adım Mehtap, manası ay ışığı. Ay güneş ışınlarını yasıtıyor, ben de sizin enerjinizi demek. Buna sevindim. Şimdi bir şeyler atıştırayım, malum ikindi kahvaltısı için oturdum. Bizde kek ve kahve var, buyrun gelin...

Uzaylı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön