agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Bahçeleri
(https)

Beğeni Düzeni30508Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 23-10-2012, 01:54   #3271
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Giriş Tarihi: 24-01-2011
Kalabalığın çoğunluğu turist guruplarıydı....

Name:  DSCF6693.jpg
Views: 361
Size:  33.9 KB

Bayrak satıcıları.....

Name:  DSCF6694.jpg
Views: 618
Size:  43.9 KB

Güvercinler ile insanlar iç içe.....

Name:  DSCF6696.jpg
Views: 365
Size:  44.3 KB

Yorgun turist misafirler......

Name:  DSCF6697.jpg
Views: 358
Size:  36.0 KB

Bu güzel bayan,neredeyse bir senedir ,eşimin rahatsızlığında benim en büyük yardımcım olan ve hemşirelik mesleğini bizim derdimize deva eden ,sevgili kardeşim büyük teyzemin kızıdır...Ben bu geziyi; O' na merak ettiği bu çarşıyı gezdirip göstermek için tertipledim...
Fakat zaman azlığından KapalıÇarşıya gidemedik...İnş. başka bir gün kendisini götüreceğim...

Name:  DSCF6700.jpg
Views: 364
Size:  57.5 KB

Düzenleyen berrinb : 27-10-2012 saat 14:00
berrinb Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-10-2012, 02:01   #3272
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Eveettt..Bayram değil,seyran değil..Ama ben yine baklavaya koyuldum...:))

Name:  DSCF6707.jpg
Views: 601
Size:  41.1 KB

Name:  DSCF6708.jpg
Views: 605
Size:  42.7 KB

Name:  DSCF6710.jpg
Views: 562
Size:  35.7 KB

Name:  DSCF6722.jpg
Views: 355
Size:  38.7 KB

Name:  DSCF6729.jpg
Views: 609
Size:  59.7 KB

Eski 23-10-2012, 02:04   #3273
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
Çook güzeller Berrin Hanım çok; afiyet olsun, inşallah daha çok çok bir sürü baklavalar yapasınız.

berrinb beğendi.
YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-10-2012, 02:17   #3274
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Çiğbörekler yapıldı.........:)

Name:  DSCF7095.jpg
Size:  45.7 KB

Name:  DSCF7115.jpg
Views: 626
Size:  37.9 KB

Hazır yufkadan pastırmalı börekler.....

Name:  DSCF7416.jpg
Views: 619
Size:  43.6 KB

Name:  DSCF7426.jpg
Views: 590
Size:  58.9 KB

Vee bizim trakya usulu lokmalar .....))

Name:  DSCF6745.jpg
Views: 367
Size:  47.2 KB

Eski 23-10-2012, 02:42   #3275
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Baklavalar,börek ve çörekler boşa yapılmamış...Beyefendi yürümeye başladıı..:)))

Name:  DSCF7172.jpg
Views: 609
Size:  41.8 KB

Eyül ayı ortalarında rehabilitasyon sona erdi...

Name:  DSCF7181.jpg
Views: 359
Size:  47.2 KB

Ve nihayet 3.5 aylık tedavi sonucunda Tanrının izniyle yavaştan yürütmeye başladık..)))

Name:  DSCF7556.jpg
Views: 349
Size:  53.7 KB

Çok sevindik...Ama bir okadar da işimiz arttı ...Düşüp bir yerini kırılması korkusuyla; herkes nöbetçi ...)

Name:  DSCF7557.jpg
Views: 359
Size:  55.4 KB

Uğur un yüzü düşmüüşşş...Çünkü zorla direksiyonu elinden alıp arabayı kullanmış...Yüz ifadesi "" Ahh..Ahh..Bu inatçıyla ..benim başım belada """....Diyor.......)))) Bende kendisini tehdit ettim..) ..Araba kullandığı takdirde ,derhal trafiğe şikayet edeceğimi ve en ağır hapis cezası verilmesini rica edeceğimi ve bu konuda çok çok ciddi olduğumu ....)))

Name:  DSCF7558.jpg
Views: 366
Size:  54.8 KB

Eski 23-10-2012, 02:49   #3276
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Sevgili yeni gine ...Canım yine karşılaştık..) Sizde benim gibi gececisiniz galiba...Ben senelerdir..gündüz yoğunluğundan dolayı,böyle sukûnet isteyen işleri gecelere bıraktığım için ;geç saatlere kadar oturma alışkanlığım oldu...

Evim çok telaşlı ve kalabalık olduğu için ,ancak geceleri kendime ayırabiliyorum...Ziyaretlerinizden çok mutluyum canım...Sağolasınız...Görüşmek üzere...Size iyi uykular...)

YeniGine beğendi.
Eski 23-10-2012, 07:07   #3277
Ağaç Dostu

serkan_istanbul's Avatar

Giriş Tarihi: 14-10-2010
Günaydın abla. öncelikle eşinize çok sevindim. Allah yaşaTmasın kimseye bir daha.
O baklava ve börekler neydi öyle sabah sabah oh dedim vallahi ellerine sağlık marifetli kadınsın. Hele diğer resimlerle de istanbul eminönü çiçek pazarı ve senin gezdiğin yerleri gezmiş gibi oldum. Teşekkür ederim. Sana kocaman bir maşallah diyorum. Sevgilerimle ablacım.

berrinb ve YeniGine beğendi.
serkan_istanbul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-10-2012, 08:22   #3278
Ağaç Dostu

TaşevliBahçe's Avatar

Giriş Tarihi: 09-03-2011
Sayın berrinb ,

Muhteşem görsel şölenin yanısıra , hem göze , hem mideye hemde ruhumuza hitap etmeyi başarmışsınız. Elinize , gönlünüze sağlık ..

Eşinizin sevindirici haberine gerçekten çok mutlu oldum , Allah sağlık içinde huzurlu uzun yıllar birlikte yaşamak nasip etsin..

İstanbul turu da çok iyi geldi , bir çok kareler tekrar istanbul da olduğumu hissettirdi.

saygılar efendim...

berrinb ve _Esin_ beğendi.
TaşevliBahçe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-10-2012, 17:06   #3279
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Sevgili S.Durulcuğum,çiçek pazarında çok değişik bir çiçek ve soğan bulamadım...Üstelik fiatları da normal değildi....İst .da her yer gibi buranın da eski özellikleri kalmadı....Büyük sera ve marketlerde daha çok çeşitler ve uygun fiatlarla çiçek, fidan ve soğanlı bitki hatta su bitkileri dahi bulabiliyoruz....

Bende o gün, inadım tuttu , hiçbir bitki almadan döndüm... Selam ve sevgiler....

YeniGine beğendi.
Eski 23-10-2012, 17:12   #3280
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Sevgili Serkan istanbul, bizde adettir...Sevinçli günlerimizde mutfaklarda en zor çeşitler,yapılır ve dağıtılır....Geçen kurban bayramından beri ,neredeyse bir senedir. beyefendinin rahatsızlıkları ile üzüldük ve çok yoğun şekilde uğraştık....

Yürüyeceğinden ümidi kesmiştik...Şimdi bazı rahatsızlıkları devam etse de ; en azındn ayağa kalkması bizi sevindirdi...Kendisi de çok mutlu oldu..Asabiyetinden de eser kalmadı...)) Yine de bakımı yoğun şekilde devam ediyor...Artık göz ve kulak olduk ,kendisini takip ediyoruz....Düşüp de daha kötü olmasın diyerek....

Canım teşekkürler beğeni ve itifatlarınıza ...Selam ve sevgilerimi gönderiyorum..)

Düzenleyen berrinb : 23-10-2012 saat 20:55
Eski 23-10-2012, 17:20   #3281
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Sevgili Taşevli ,merhabalar...beğenilerinize teşekkürler ederim...Sevinçli günlerimizi siz arkadaşlarım ile paylaştım..) Mideniz ve ruhunuz mutlu olduysa ne mutlu bana diyorum...))

Güzel dilekleriniz için sağolsınız ...İstanbul turları inşallah daha sonraki günlerde devam edecektir... Selam ve sevgiler ...)

Eski 23-10-2012, 17:38   #3282
Ağaç Dostu

fikreteren's Avatar

Giriş Tarihi: 24-02-2007
Sayın berrin b. yazmadan duramadım.Çok güzeller.Dayanamayıp yerdim. Eşinizin ayaklanmasına çok sevindim.Allah sağlık sıhhat versin.İyi günler göstersin....

berrinb beğendi.
fikreteren Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-10-2012, 20:57   #3283
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Sevgili fikreteren ,afiyetler olsun efendim....)Ziyaretiniz ve iyi dileklerinize çok çok teşekkürler...Mutlu oldum...Tanrı cümlemize sıhhat ve afiyetler versin .....Sevgi ve selamlarımla...

çiftçi5234 beğendi.
Eski 24-10-2012, 00:32   #3284
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi berrinb Mesajı Göster
Sevgili yeni gine ...Canım yine karşılaştık..) Sizde benim gibi gececisiniz galiba...Ben senelerdir..gündüz yoğunluğundan dolayı,böyle sukûnet isteyen işleri gecelere bıraktığım için ;geç saatlere kadar oturma alışkanlığım oldu...

Evim çok telaşlı ve kalabalık olduğu için ,ancak geceleri kendime ayırabiliyorum...Ziyaretlerinizden çok mutluyum canım...Sağolasınız...Görüşmek üzere...Size iyi uykular...)
Merhaba Berrin Hanım. Evet ben 27 sene gece çalıştıktan sonra; alışkanlık emeklilikten sonra da hep gececiyim. Evet ben de gece oturup, gündüz uyumayı seviyorum. Haklısınız, gecenin sakinliği, herkesin uyuyor olması; beni rahatlatıyor.
Eşinize büyük geçmişler olsun; çok sevindim, çok şükür kendileri iyi görünüyor daim olsun inşallah. Maşallah diyorum kendilerine.
Evet karşılaşıyor olmamız çok güzel; bakın sizinle nereleri geziyorum, nerelere gidiyorum? En sevdiğim yerlere tabi ki!.. Çok teşekkürler Berrin Hanım; herşey gönlünüzce olsun inşallah.

Eski 24-10-2012, 00:33   #3285
Ağaç Dostu

milaca2010's Avatar

Giriş Tarihi: 21-07-2012
Galeri: 2
Merhaba sn berrinb, öncelikle eşiniz beyefendiye acil şifalar dilerim ,ev yapımı hünerli ellerinizle yaptığınız baklavalar, böreklerle yapılan hazırlıklar ve herşeye daha bir özen göstermekle bayram heyecanını yaşamak çok güzel bir duygu, masal dünyası gibi bir dünyada, yani bahçenizde yaptığım gezinti çok hoştu boğazın esintisindeki iyotla harmanlanan çiçeklerin o güzelim kokularıyla adeta mest oldum,ayrıca bir tabir vardır ya; inanın burnumun direği sızladı, İstanbul eşi olmayan bir şehir, güzel bahçenizin doya doya tadını çıkartın değerli arkadaşım,sevinçlerle güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle, esen kalın selam vesevgiler...

berrinb beğendi.

Düzenleyen milaca2010 : 24-10-2012 saat 01:52
milaca2010 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-10-2012, 00:39   #3286
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi berrinb Mesajı Göster
Sevgili S.Durulcuğum,çiçek pazarında çok değişik bir çiçek ve soğan bulamadım...Üstelik fiatları da normal değildi....İst .da her yer gibi buranın da eski özellikleri kalmadı....Büyük sera ve marketlerde daha çok çeşitler ve uygun fiatlarla çiçek, fidan ve soğanlı bitki hatta su bitkileri dahi bulabiliyoruz....

Bende o gün, inadım tuttu , hiçbir bitki almadan döndüm... Selam ve sevgiler....
Berrin Hanım çiçek pazarının her yer gibi eski özellikleri kalmadı; çok üzülüyorum. Büyük sera ve marketlerde hem çeşit fazlalığı, hem de uygun fiyatlı olması inşallah çiçek pazarının dikkatini çekiyordur da kendilerine gelirler. Nadiren gidiyorum kâh alıyor, kâh alamıyorum. Onun için de sera ve marketler bunlara hak, müstahak diyorum kendi kendime.

berrinb beğendi.
Eski 24-10-2012, 00:57   #3287
Ağaç Dostu

mrduran's Avatar

Giriş Tarihi: 20-08-2011
Merhaba efendim,

Ne güzel, beyefendi dikilmiş ve de üstüne üstlük araba konusunda diklenmiş. Eski bıçkın delikanlı efendim)).

Daha önceki baklava kesiminizden farklı kesim dahi gördük)).

Gene gezdirdiniz bizleri, envai güzelliklerde, sağ olun.

ALLAH hep iyi günlerde kılsın sizleri inşallah.

Size, beyefendiye ve yeğenlerime, yeğenlerinize saygılarımla lütfen.

mrduran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-10-2012, 08:41   #3288
Ağaç Dostu

Adil's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2011
Ayaklarınız ayağımız ,gözleriniz gözlerimiz oldu Berrin abla.Görüntüler harika.Güzel bir bayram arafesi gezisi yaptık,Teşekkürler.

Berrin Abla Yine konuşturmuşsun vallahi....))Hamur işlerinde pek hamaratmışsınız.ablacığım.Ellerinize sağlık.Tepsinin şu sağ tarafından bir parça aldım,çocuklara suçu atma.)Hııııımmmmmm harika olmuş.

Bu arada ihtiyar delikanlımız yürümeye başlamış çok şükür.Allah sağlıktan sıhhatten ayırmasın.Hele bayrama böyle girmesi güzel.

Aileniz ve tüm sevdiklerinizin bayramını en içten dileklerimle kutlar, nice sağlıklı güzel bayramlar diliyorum.

Trabzon dan saygılar selamlar efendim.

berrinb ve mrduran beğendi.
Adil Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-10-2012, 18:09   #3289
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-06-2007
Sevgili Berrin hanım,

Çok sevindim çok. Bayrama moralli girdiğiniz hemen belli oluyor insanın sıkıntısı olunce eli kolu kalkmaz. Bu sıkıntılar biraz hafifleyince bir coşkudur gelir.

Ben boşuna demiyorum on parmağında on marifet Berrin hanım diye. Afiyetle yiyin hele çiğ börekten bir parçada benim için yiyin canım. Hoş belli ki siz aç yaşayanlardansınız görünüm öyle.

Bayramınız şeker tadında geçsin.
Güzel günlerle kalın.

berrinb ve mrduran beğendi.
Benol Hazaroğlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-10-2012, 23:07   #3290
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Sevgili milaca2010, beğeni ve dilekleriniz için çok teşekkürler ederim...İstanbul erçekten eşi bulunmaz bir şehir ,hem güzellikleri ile ...Hemde zorlukları ile...)

Son yıllarda İstanbulda yaşamak bir hayli zorlaştı...Kalabalığımız,trafiğimiz,daha birçok büyük kent sıkıntısı ....Yine de çok seviyoruz...Bir tutku olmuş İstanbul..
Size de iyi bayramlar dileğiyle, selam ve sevgiler..)

milaca2010 beğendi.
Eski 24-10-2012, 23:14   #3291
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Sevgili yenigine,ben artık çiçek pazarına çiçek almaya gitmiyorum..İşin doğrusu,Mahmutpaşa ve Yüncü handa bazı alışverişlerimiz oluyor...Takı ve bazı obje tasarımlarıyla meşgul olduğum için;Boncuk satan hanlara da çok sık gideriz...

Arabayla gittiğimde otopark sorunu oluyor..Bazı otoparklarda ilgilendiğim yerlere uzak kalıyor..Üsküdar dan vapurla Eminönüne geçtiğim için mecburen Çiçek pazarın dan geçiyorum...Oğlum Uğur deniz akvaryumuna balık alıyor...Ben artık burada değişik çiçekler bulamıyorum..Hep aynı şeyler ve fiatlı...

Ama yinede renkliliğini ve cıvıltısını severim tabii...) Görüşmek üzere hayırlı bayramlar,sevgi ve selamlar....)

Eski 24-10-2012, 23:25   #3292
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Oooooo...Sevgili mrduran...Gözümüz yollarda kaldı inanınız....Özlettiniz sevgili arkadaşım...Koca yaz geçti;beğenilerinizi aldık kabul edip,onur duyduk daa..,Bahçede sizi göremez olduk....)

Hoşgeldiniz ,sefalar getirdiniz efendim.... Eveet...Dediğiniz gibi Beyefendiyi ,uzun ve yorucu uğraşlardan sonra ayağa diktik .Ama biz ev halkı kendimiz neredeyse yıkılmak üzereyiz,yani o kadar yorgunluk olur....) Sağolsunlar da.. kök sökseydim....Bu kadar enerji sarf edip kilo veremezdim vallahi....))
Araba konusuna gelince, direksiyonda iken felç olduğu için ; bir daha yanılıp da gizli arabayı kaçırdığında ,derhal trafik şubesiyle irtibata geçip de yakalatmaz isem bana da Berrinbb denmesin....)

Farklı kesim baklavaya gelince ;o Bizim Selanik tatlısı dediğimiz...Karadenizlilerinde Laz böreği dedikleri yine baklava yufkasından ama ,ortasında sütle yapılan bir değişik krema olan çok lezzetli bir çeşittir..Aynı gün yenmelidir...)
Efendim; Mübarek bayramınızı ve 29 ekim Cummhuriyet bayramınızı da kutlar ,ailece sevgi,saygı ve selamlarımızı yolluyoruz...İyiki varsınızzzz...)

mrduran ve milaca2010 beğendi.

Düzenleyen berrinb : 25-10-2012 saat 00:54
Eski 24-10-2012, 23:38   #3293
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Sevgili kardeşim adil, hoşgeldiniz..İnşallah birgün olur , börek ve baklava ikram ederim sizlere... Hamur işleriyle uğraşmayı severim..Rahmetli annem, ""Hamurla oynuyor bu...Bilseydim çiftlik sahibi birilerine verirdim seni "" Derdi ve gülerdi ...Kendisi de hamur yemeklerini severdi ama yemeyi sevdiği için çok kilolu idi...Ben sadece yapmayı severim...

Beyefendiyi , Tanrının izniyle uzun uğraşlardan sonra yürütebildiik..Kendisi de çok çok seviniyor ,sanki dünyaya yeniden gelmiş gibi oldu...

Tanrı cümlemizi korusun ,,Çok zormuş hareket kabiliyetlerini yitirmek ...Bilhassa hiperaktif insanlar için...Ben onun hastalıktan mütevellit artan kaprisleri ile uğraşırken;bazen sabrımın son raddesine geldiğimde,aklıma""" ben böyle olsam ne yaparım""" düşüncesi geldi ve öfkemi ve yorgunluğumu yendim böylece...)

Sevgili adil ailece bayramınızı kutlarız,Sevgili ailen ile birlikte nice mutlu bayramlar dileği ile selam ve sevgiler yolluyorum Trabzona.....)

mrduran beğendi.
Eski 24-10-2012, 23:45   #3294
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Sevgili Benol hanım...Canım çok sağolunuz, teşekkürler..Hoşgeldiniz...Beyefendinin biraz iyileşip de adım atabilmesi bizi sevindirdi...Börek ve tatlıları gelince ben yapmayı sevenlerdenim...Bir tepsiden üç parça baklava bile yemediğim zamanlar olur...Evet dediğiniz gibi,birgün boyunca oruç tutarım..

Geceden geceye yemek yerim...32 sene evvel 88 kg. ya çıkınca ; kolayını böyle buldum ..6 ayda 65 kg inmiştim...31 senedir bu beslenme tarzına alıştım...)

Canım bende sizlerin bayramınızı kutlarım , Sevdiklerinizle nice mutlu bayramlarınız olur inşallah...Selam ve sevgiler size....)

Eski 25-10-2012, 00:06   #3295
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-01-2012
Sevgili Berrin hanım, on parmağınızda yirmi marifetiniz var, sihirli sizin elleriniz sihirli.. dokunduğunuz her şeyi çok güzel başarıyorsunuz Allah nazarlardan saklasın ) Yürekten alkışlıyorum, tebrikler. Onca işin arasına o güzelim baklava ve börekleri de sığdımışsınız ya imrenmemek elde değil, afiyetle tüketiniz.

Sayenizde keyifli bir İstanbul turu yaptım, eskileri yad ettim, emeğinize yüreğinize sağlık. Lise yıllarım da iki yıl staj yapmıştım Eminönü'nde Mısır Çarşısına çok yakın bir devlet bankasında, o yıllar geçti gözlerimin önünden. Şehir değiştirip Ankara'ya yerleşmek çok zor olmuştu, İstanbul burnumda tüttü..

Ailenizin ve sizin bayramını kutluyor, sağlıklı sıhhatli günler diliyorum, tekrar geçmiş olsun. Saygılar, sevgiler..

Sudenur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-10-2012, 00:12   #3296
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Sevgili Ağaçlar.Net Üyeleri ; Sevgili Arkadaşlar,Kurban bayramınızı kutluyorum...Tüm sevdiklerinizle beraber nice mutlu bayramlar dileği ile herkese İstanbul dan selam ve sevgileeerrr.....

4 günlük bayram tatilinde bilgisayarını açıp da Ağaçlar .Net de bahçe gezisi yapmak isteyecek arkadaşlar olabilir düşüncesi ile ( Malümünüz Türkiye genelinde hava yağmurlu olacağından) daha önce sera gezilerimden çektiğim kareleri paylaşıyorum...

Düzenleyen berrinb : 25-10-2012 saat 00:57
Eski 25-10-2012, 00:15   #3297
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Kasımpatı şölenine hoşgeldiniizzz.....:))

Name:  DSCF6930.jpg
Views: 363
Size:  47.1 KB

Name:  DSCF6931.jpg
Views: 360
Size:  71.9 KB

Name:  DSCF6932.jpg
Views: 382
Size:  73.3 KB

Name:  DSCF6933.jpg
Views: 361
Size:  68.7 KB

Name:  DSCF6934.jpg
Views: 355
Size:  42.3 KB

Eski 25-10-2012, 00:18   #3298
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Bütün sera dev kasımpatları ile doluydu....

Name:  DSCF6935.jpg
Views: 578
Size:  41.3 KB

Name:  DSCF6936.jpg
Views: 373
Size:  59.6 KB

Name:  DSCF6937.jpg
Views: 581
Size:  58.8 KB

Sera da çalışan bayan ,beni oynayarak karşıladı..))

Name:  DSCF6938.jpg
Views: 615
Size:  58.3 KB

Name:  DSCF6939.jpg
Views: 353
Size:  60.9 KB

Eski 25-10-2012, 00:21   #3299
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Japon güllerinin yalın katları kalmıştı....

Name:  DSCF6940.jpg
Views: 627
Size:  66.9 KB

Şu nar çiçeğine benzeyen ağaççık da çok güzeldi...

Name:  DSCF6941.jpg
Views: 615
Size:  73.6 KB

Name:  DSCF6942.jpg
Views: 577
Size:  74.0 KB

Name:  DSCF6943.jpg
Views: 616
Size:  72.8 KB

Name:  DSCF6944.jpg
Size:  73.0 KB

Eski 25-10-2012, 00:24   #3300
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Kırmızı , beyaz sundaville .......

Name:  DSCF6945.jpg
Views: 468
Size:  71.6 KB

Name:  DSCF6946.jpg
Views: 518
Size:  71.8 KB

Name:  DSCF6947.jpg
Views: 500
Size:  39.1 KB

Name:  DSCF6948.jpg
Views: 449
Size:  63.9 KB

Seranın içinde salon çiçekleri ve mineler..

Name:  DSCF6949.jpg
Views: 581
Size:  68.9 KB

zenfree, Tika, almira ve 10 kişi beğendi.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 01:57.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024