agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Bahçeleri
(https)

Beğeni Düzeni20900Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 08-05-2012, 20:37   #2881
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-03-2011
Hepsi harika çok güzeller bocebalar ayrı güzel,bu sene zengardenden aldım fideler parmakkadar yok bakalım ne zaman büyüyecekler.
Güzel günlerde otur çiçeklerinin içinde canım.

alcen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-05-2012, 20:40   #2882
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Zengarden den aldığım küpeler, gölgede tutmaya çalışıyorum, hepsi de tomurcuklandı.

Name:  küpeler.jpg
Views: 953
Size:  39.9 KB

Name:  küpecikler.jpg
Views: 938
Size:  52.3 KB

Name:  küpe2.jpg
Views: 913
Size:  33.0 KB

Küpelerin uçlarını daha çok dallanmaları için kopartmıştım, 4 cm. kadardılar, atmaya kıyamadım tabi, viyole diktim, hepsi de tuttu

Name:  viyol1.jpg
Views: 909
Size:  71.6 KB

Rudbechiaları viyollere şaşırttım ama gelişimleri yavaş gibi.

limon, gilan, nevsune ve 16 kişi beğendi.
Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-05-2012, 20:44   #2883
Ağaç Dostu

Dudi's Avatar

Giriş Tarihi: 15-04-2008
Galeri: 54
Hazinelerin görücüye çıkmış Adalaet abla Ellerine sağlık, çiçekli günlerinide bekliyorum

gilan ve Adalet Yağcı beğendi.
Dudi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-05-2012, 20:49   #2884
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Geraniumlar çok geç çimlendiler, neredeyse 35 günde, ama çimlenme oranı çok yüksekti.

Name:  geraniumlar.jpg
Views: 884
Size:  66.2 KB

Yıldız çadırı, iki tane ekmiştim, diğerlerini ekmek için havanın biraz daha ısınmasını bekleyecektim ama ekilebilirmiş, biraz geç çimlendiler sadece.

Name:  yıl.ç.jpg
Views: 851
Size:  57.8 KB

Eski 08-05-2012, 21:04   #2885
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Beğeni ve güzel dilekleriniz için çok teşekkürler sevgili dostlarım.
Bu yıl bahçemi cıvıl cıvıl görmek istiyorum.

Eski 08-05-2012, 21:21   #2886
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

jineop's Avatar

Giriş Tarihi: 25-11-2008
Galeri: 94
Ablam bu geraniumlar nefis olacak, bahçeye ayrı bir renk getirecek. Bitkileri saksılardan toprağa geçirmek ve planlamak işin en zor ama bir o kadar da keyifli kısmı. Hazır bitki kartlarında artık hangi bitkilerle beraber ekilmesi gerektiği de yazıyor. Bu büyük kolaylık...

Tüm güzellikler seni kovalasın...

jineop Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-05-2012, 21:32   #2887
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Sevgili Jineop, geraniumları nerelere dikeceğime karar veremedim, saksıda mı olsunlar, toprağa mı dikeyim, gölge mi, güneş mi, yarı gölge mi?

Yanlış hatırlamıyorsam benimkiler pembe, mavileri de çok güzelmiş nette gördüm.

Eski 08-05-2012, 21:51   #2888

jineop's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Adalet Yağcı Mesajı Göster
Sevgili Jineop, geraniumları nerelere dikeceğime karar veremedim, saksıda mı olsunlar, toprağa mı dikeyim, gölge mi, güneş mi, yarı gölge mi?

Yanlış hatırlamıyorsam benimkiler pembe, mavileri de çok güzelmiş nette gördüm.
Bendekilerde hep mavi, sanırım takas şart oldu. Geraniumların bendeki türleri dona dayanıklı. Geçtiğimiz senelerde acemillikten korkup saksıya ve kapalı kısma almıştım. İnsan bir araştırır dona dayanıklı mı? ve diğer özelliklerini. Ama nerde bende o bilinç o zamanlar Pembe çiçekli Geranium ballerinayı bu yüzden kaybettim. Ama sen uzman olduğundan istediğini yapabilirsin. Ben bahçeye ve güneşli alana ektim. İstedikleri gibi yayılsınlar

Eski 08-05-2012, 22:05   #2889
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Tamam birtanem, geraniumların yarısı senin, istediğin gibi şenlendirsin bahçeni.
Yola çıkacak kadar gelişsin yollarım.

Sayın Zeki Yağlı bey tohumun üzerine, Geranium Maderense yazmış, AGM ödüllüymüş

gilan ve jineop beğendi.
Eski 08-05-2012, 22:20   #2890

jineop's Avatar

Maderense -6 ' ya kadar dayanıklıymış. Güneş, yarı gölge istiyormuş.

Eski 09-05-2012, 02:50   #2891
Ağaç Dostu

gilan's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Galeri: 8
Yeni alınanların hepsi kendileri gelmek istediler değil mi? Sizin hiç kabahatiniz yok, kapıdan çevirecek haliniz yok ya!

Hepsi de cıvıl cıvıl çok güzel. Bacopalar çok güzel coşmuş. Koyu renkli bir petunya ile beyaz bacopa çok güzel bir aranjman oluşturuyor. Lobelyanın da rengi çok şekermiş.

Cıvıl cıvıl bir yaz geliyor!

gilan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2012, 11:28   #2892
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gilan Mesajı Göster
Yeni alınanların hepsi kendileri gelmek istediler değil mi? Sizin hiç kabahatiniz yok, kapıdan çevirecek haliniz yok ya!

Hepsi de cıvıl cıvıl çok güzel. Bacopalar çok güzel coşmuş. Koyu renkli bir petunya ile beyaz bacopa çok güzel bir aranjman oluşturuyor. Lobelyanın da rengi çok şekermiş.

Cıvıl cıvıl bir yaz geliyor!
Evet gilan'cığım, ben onlara sadece bakmıştım, peşime takılıp gelmişler, haberim yok inanın

Bacopaları çok sevdim, suyu çok seviyor, yarı gölgeden hoşlanıyor, dona dayanıksız olması kötü, tohumdan olmuyormuş.

Kışa girerken çeliklemek gerekiyor sanırım, ama çok neşeli bir bitki, iyi hazırlanmış bir toprakta çok daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

Koyu renk petunyalarla diascaları aranjman yapmayı düşünüyorum, araya sarkan lobelyalar ve nemesia koyarsam hoş olacak.

Sizin balkonda neler oluyor, ara vermeyelim, merak ediyoruz.

Eski 09-05-2012, 12:42   #2893
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-01-2012
Sevgili Adalet hanım, çimlendirmeyi başardığım on on beş Bodrum papatyası fidemi dün bahçeme geçirdim ama çok sağlıksız görünüyorlar, siz nasıl yapıyorsunuz bu şaşırtma işini sevgili üstad?

Formda okuduğum "Tohumdan bitki yetiştirme" bölümünü neredeyse hatmettim ama pratiğe gelince sınıfta kalıyorum, direk bahçe toprağına serpsek olmuyor mu bu minicik tohumları?

Viyollere ektiğim onca zengarden tohumundan bir tanesini bile sağlıkla şaşırtamadım ne yazık, ağlayacıktım inanın. Sabırla beklediğime mi yanayım, eşimin cesaret kırıcı sözlerine mi, ödediğim paraya mı? Eşime kalsa gül ağacından başka bir çiçeğe gerek yokmuş bahçede? Siz kıymetli üyelerin bahçelerini kopyalayıp kopyalayıp e-mail atıyorum baksın da hevese gelsin diye, hakkınızı helal edin.

Bir de dalga geçiyor benimle sormayın. Yok efendim uğraştığıma değmiyormuş, tohumlara verdiğim parayla bir sürü çiçek fidesi alırmışım, zaten gül ve minyatür gülden başka çiçeğe gerek yokmuş bahçede, mevsimlik çiçekler geçiciymiş te falan da filan..

Sözün özü şudur Adalet hanım, siz nasıl başarıyorsunuz bu şaşırtma işini, sırrı nedir? Sevgilerimle..

Sudenur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2012, 13:27   #2894
Ağaç Dostu

rhepsag67's Avatar

Giriş Tarihi: 20-02-2012
Alıntı:
Gilan'cığım, tohum çelik kolay da, gücümün yetmeyeceği şeyler var, 15 gün önce 60 litrelik 4 torba torfu terasa çıkartmak için bir saat telefonla ücret mukabili adam aradım.

Elbette bölerek çıkartabilirdim ama merdivenleri tekrar tekrar inip çıkmaya mecalim kalmamıştı, bahçede çalışırken kendimi kaybediyorum.

Ama, şu Betül Mardin örneği tam yerine oturdu
Demek ki, dolu dolu kullanabileceğim 7 yılım daha var
Sevgili Adelet Hanım, sevgili Gilan'ın örneği gibi güzel örnekler az değil gerçekten. Bir iki hafta önce de Ereğli'ye sayın Muazzez İlmiye Çığ geldi. 98 yaşında ve dimdik ayakta. Hala çalışmalarına devam ettiğinden bahsetti...

Daha önce gelen bir e-mailimi hala saklar, arada bir bakarım, hatırlamak için
Sizin de beğeneceğinizi umuyorum.

Gençlik hayatın belli bir çağı ile ilgili değildir. İnsan, kendine olan güveni derecesinde genç, şüphesi derecesinde yaşlıdır.
Cesareti derecesinde genç, korkuları derecesinde yaşlıdır.
Ümitleri derecesinde genç, ümitsizliği derecesinde yaşlıdır.
Hiç kimse fazla yaşamış olmakla ihtiyarlamaz. İnsanları ihtiyarlatan, ideallerinin gömülmesidir.
Seneler cildi buruşturabilir. Fakat heyecanların teslim edilmesi ruhu buruşturur.
İnsanlar yaşadıkça yaşlandıklarını sanırlar, halbuki yaşamadıkça yaşlanırlar.
İnsan ihtiyar olmaya karar verdiği gün ihtiyardır.
Güzelliği görme yeteneğini kaybetmeyen asla yaşlanmaz.
Yaşlanmak bir dağa tırmanmak gibidir. Çıktıkça yorgunluğunuz artar. Nefesiniz daralır ama görüş alanınız genişler.
"Beynimiz yeni tecrübeler keşfettiği sürece insan genç sayılır" William Gladstone
Sunumun sonunu da şöyle bitirmiş: Şimdi bu edebi avunmaları bırak, git vakit çok geç olmadan ne yapacaksan yap be kardeşim.

Selam ve sevgilerimle...

rhepsag67 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2012, 13:55   #2895
Ağaç Dostu

Ana gibi's Avatar

Giriş Tarihi: 22-01-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi rhepsag67 Mesajı Göster
Sevgili Adelet Hanım, sevgili Gilan'ın örneği gibi güzel örnekler az değil gerçekten. Bir iki hafta önce de Ereğli'ye sayın Muazzez İlmiye Çığ geldi. 98 yaşında ve dimdik ayakta. Hala çalışmalarına devam ettiğinden bahsetti...

Gençlik hayatın belli bir çağı ile ilgili değildir. İnsan, kendine olan güveni derecesinde genç, şüphesi derecesinde yaşlıdır.
Hiç kimse fazla yaşamış olmakla ihtiyarlamaz. İnsanları ihtiyarlatan, ideallerinin gömülmesidir.
Seneler cildi buruşturabilir. Fakat heyecanların teslim edilmesi ruhu buruşturur.
Yaşlanmak bir dağa tırmanmak gibidir. Çıktıkça yorgunluğunuz artar. Nefesiniz daralır ama görüş alanınız genişler.
"Beynimiz yeni tecrübeler keşfettiği sürece insan genç sayılır" William Gladstone
Sunumun sonunu da şöyle bitirmiş: Şimdi bu edebi avunmaları bırak, git vakit çok geç olmadan ne yapacaksan yap be kardeşim.

Selam ve sevgilerimle...
Galiba sizden çok , bana (kapak olsun) bu sunu , sevgili Adalet hanım. Sizler gibi, enerji dolu gençlere hayranlık duyuyorum. Mersin buluşması, örneğinde olduğu gibi. Her biriniz bir başka güzel, burda birde alkış butonu olmalıydı. Sevgiler, selamlar.

Ana gibi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2012, 16:47   #2896
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sudenurnur Mesajı Göster
Sevgili Adalet hanım, çimlendirmeyi başardığım on on beş Bodrum papatyası fidemi dün bahçeme geçirdim ama çok sağlıksız görünüyorlar, siz nasıl yapıyorsunuz bu şaşırtma işini sevgili üstad?

Formda okuduğum "Tohumdan bitki yetiştirme" bölümünü neredeyse hatmettim ama pratiğe gelince sınıfta kalıyorum, direk bahçe toprağına serpsek olmuyor mu bu minicik tohumları?

Viyollere ektiğim onca zengarden tohumundan bir tanesini bile sağlıkla şaşırtamadım ne yazık, ağlayacıktım inanın. Sabırla beklediğime mi yanayım, eşimin cesaret kırıcı sözlerine mi, ödediğim paraya mı? Eşime kalsa gül ağacından başka bir çiçeğe gerek yokmuş bahçede? Siz kıymetli üyelerin bahçelerini kopyalayıp kopyalayıp e-mail atıyorum baksın da hevese gelsin diye, hakkınızı helal edin.

Bir de dalga geçiyor benimle sormayın. Yok efendim uğraştığıma değmiyormuş, tohumlara verdiğim parayla bir sürü çiçek fidesi alırmışım, zaten gül ve minyatür gülden başka çiçeğe gerek yokmuş bahçede, mevsimlik çiçekler geçiciymiş te falan da filan..

Sözün özü şudur Adalet hanım, siz nasıl başarıyorsunuz bu şaşırtma işini, sırrı nedir? Sevgilerimle..
Sevgili sudenurnur,
Bahsettiğiniz durumları hepimiz yaşadık, yaşıyoruz.
Siz eşinize, dostunuza, çocuklarınıza, hatta sizi tanımayan insanların eleştirilerine bakmayın, yüreğinizin götürdüğü yere gidin.

Tohumlarla yaşadığınız sorunlara gelince;
Başlangıçta hepimiz buna benzer sorunlar yaşadık, zaman mekân gözetmeden, özel ihtiyaçlarını düşünmeden her tohumu çimlendirebileceğimizi düşündük.

Öyle olmadı tabii, zamanla öğrendik ve hâlâ öğreniyoruz.

Her tohum özeldir bence, ama bazıları var ki çok mütevazıdırlar, hazeranlar örneğin, bir defa ekersiniz her yıl sizi üzmeden bahçenizi süsler, kendiliğinden çimlenir, cosmoslar da öyle.

Tohumları çimlendirebilmek çok büyük bir başarı, yıllardır çok yıllık delphinium tohumu ekerim ama bir tane bile çimlendirmeyi başaramadım, yılmak yok tabii, tekrar deneyeceğim

Tohumlarınız çimlendikten sonra bol gün ışığı almalı ki, güçlü olsunlar.
İlk gerçek yapraklar çıktıktan sonra, 2 ve ya 4 yaprak, onların kılcal köklerini sarsmadan viyol dediğimiz kaplara şaşırtmanız gerekir.

Şaşırtmayı ben akşam saatlerinde yaparım, gündüz saatleri sıcak olduğu için bitki kendini çabuk toparlayamaz çünkü.

Viyollerde büyümeye devam ederler, yaklaşık 6- 8 cm. olanları gerçek yerlerine dikebilirsiniz.

Viyollerin nemini her gün kontrol etmelisiniz, bol ışık alan yarı gölge yerler daha uygundur çoğunlukla.

Gerçek yerlerine dikerken bitkinin güneş mi, gölge mi, yarı gölge mi sevdiğini düşünerek bir seçim yapmalısınız.
Gerisini doğaya emanet edin, o işini bilir
Sevgiler.

Eski 09-05-2012, 17:04   #2897
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi rhepsag67 Mesajı Göster

Selam ve sevgilerimle...
Sevgili rhepsag67;
Güzel mesajınız için teşekkürlerimle başlamak istiyorum.

Her satırına imzamı atacağım çok doğru şeyler söylemiş William Gladstone.

Bazan çok iyi bildiğimiz şeyler vardır ama bildiğimize inanmayız, ancak başka birisi bunları ifade ettiğinde, " çok haklı yahu" deriz, yani birden gerçeği idrak ederiz.

İşte bende de öyle oldu, mesajınızı kağıda geçirip(kendi el yazımla)buzdolabımın kapısına yapıştıracağım

Bazan sızlanmalarım oluyor tabii ama bazı işlere güç yetiremediğimden, bahçede derince bir çukur açmam gerektiğinde yardıma ihtiyaç duyuyorum, buna benzer şeyler işte.

Biraz da 44 yıldır benimle olan desteğimi, hayat arkadaşımı yitirmenin acısıyla öfkeleniyorum sanırım.

Şükürler olsun ki, bitkilerim var, sizler varsınız, hissettiğiniz anda hemen destek veriyorsunuz, sağolun, varolun.
Sevgi ve muhabbetle.

Eski 09-05-2012, 17:12   #2898
Ağaç Dostu

Cymbelina's Avatar

Giriş Tarihi: 18-03-2012
Hocam, nerelerdesiniz? Daha doğrusu ben yoktum aslında Bu aralar biraz devamsızlığım oldu:P Fotoğrafların hepsini tek tek beğenmek yerine buradan iletiyorum beğenimi. Sizin çiçeklerinize olan sevginiz ve düşkünlüğünüz çok hoşuma gidiyor. Sağlık ve huzurla yetiştirmenizi diliyorum çiçeklerinizi. Bir ara aldığınız aplik şeklinde bir saksı vardı, birşey diktiniz mi ona? O tür saksıları çok beğeniyorum, merak ediyorum sizinkini de

Cymbelina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2012, 17:27   #2899
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Ana gibi Mesajı Göster
Galiba sizden çok , bana (kapak olsun) bu sunu , sevgili Adalet hanım. Sizler gibi, enerji dolu gençlere hayranlık duyuyorum. Mersin buluşması, örneğinde olduğu gibi. Her biriniz bir başka güzel, burda birde alkış butonu olmalıydı. Sevgiler, selamlar.
Sevgili Ana gibi;

Sevgili gilan ve sevgili rhepsag67, çok güzel ifade etmişler, sadece size bana değil, hepimiz için.

Dostlarımız yazmış, ben bu gün "Genç" olmaya karar verdim, siz de öyle yapın, bu arada, alkışların sesini duydum, teşekkürler dostum.

Eski 09-05-2012, 17:39   #2900
Ağaç Dostu

smiy's Avatar

Giriş Tarihi: 13-05-2008
Alıntı:
Sevgili nardane, ben de görünce bayıldım, ikisinden de ikişer tane vardı, ne olur ne olmaz yedekleyeyim deyip, dördünü de aldım
Adalet Ablacım oldu mu şimdi biz ne yapacağız bu güzellerin hepsini almışsın bize birşey kalmamış.
Aldığın çiçeklerin hepside harika, bu çiçekçinin yerini söylede arada sırada kontrol edelim.Sen hepsini almadan yetişebilirsek elbet. )

smiy Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2012, 18:52   #2901
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Cymbelina Mesajı Göster
Hocam, nerelerdesiniz? Daha doğrusu ben yoktum aslında Bu aralar biraz devamsızlığım oldu:P Fotoğrafların hepsini tek tek beğenmek yerine buradan iletiyorum beğenimi. Sizin çiçeklerinize olan sevginiz ve düşkünlüğünüz çok hoşuma gidiyor. Sağlık ve huzurla yetiştirmenizi diliyorum çiçeklerinizi. Bir ara aldığınız aplik şeklinde bir saksı vardı, birşey diktiniz mi ona? O tür saksıları çok beğeniyorum, merak ediyorum sizinkini de
Sevgili Cymbelina, devamsızlara cezamız var biliyor musunuz

İyi takip ettiğiniz belli oldu, aplik saksılara henüz bir şey dikmedim, ama hemen hemen kesinleşti.
Duvar apliklerini çok seviyorum, büyüklüğüne göre içine küçük ve ya büyük sarkıcılar aranje edilebilir.

Yakında sergilerim onları da inşallah.

jineop beğendi.
Eski 09-05-2012, 20:23   #2902
Ağaç Dostu

gilan's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Galeri: 8
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sudenurnur Mesajı Göster

Sevgili sudenurnur,

Adalet Hanım çok güzel yazmış. Ben de bir şeyler eklemek istedim. İlk önce hevesinizi kesinlikle kaybetmeyin. Bin tane hata yaparak bir doğruya ulaşılıyor. İnsan başlarda acemi olduğu kadar da sabırsız oluyor ama zamanla çok daha başarılı olacağınızı bilin. Yeni düzenlenmeye başlayan bir bahçenin göze dolu dolu görünmesi 3-5 yıl alıyor.
Siz bir de baya zorlu bir adım olan tohumla başlamışsınız. Ben bu kadar zamandır bahçeyle bitkilerle uğraşıyorum, hala tohum çimlendirmek deyince orada kalıyorum.

Bu arada Bodrum papatyası Ankara'da kışı geçiremez. Tek mevsimlik kullanmak için de tohumdan yetiştirip açmasını beklemek çok geç olur gibi geldi.

Siz de bahçenizin her açıdan fotoğraflarını çekip bir başlık açın, daha sağlıklı fikir verebilelim.

gilan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2012, 21:25   #2903
Ağaç Dostu

Maviş's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2012
Adalet hanım sekizinci sayfadayım maşallah maşallah çok güzeller. Laleler çok güzel.

Maviş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2012, 21:37   #2904
Ağaç Dostu

Maviş's Avatar

sayfa 12 deyim Rerkgarenk çiçekleriniz, gülleriniz çok güzeller maşallah nazar deymesin.

Eski 09-05-2012, 21:39   #2905
Ağaç Dostu

Maviş's Avatar

Önemli değil benim için zevk seyretmekten çok mutluyum.

Eski 09-05-2012, 21:55   #2906
Ağaç Dostu

Maviş's Avatar

Adalet hanım benim sebze bahçem için nasıl sayfa açabilirim??

Eski 09-05-2012, 22:09   #2907
Ağaç Dostu

kartal124's Avatar

Giriş Tarihi: 17-07-2010
Sayın Adalet Yağcı,
Bahçeniz çok güzel, ama gül yok mu hiç?Ya da varda ben mi kaçırdım?
Forumun gül tutkunu olarak bahçeleri gül teftişine çıktım da.

kartal124 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2012, 22:14   #2908
Ağaç Dostu

Cymbelina's Avatar

Giriş Tarihi: 18-03-2012
Alıntı:
Sevgili Cymbelina, devamsızlara cezamız var biliyor musunuz

İyi takip ettiğiniz belli oldu, aplik saksılara henüz bir şey dikmedim, ama hemen hemen kesinleşti.
Duvar apliklerini çok seviyorum, büyüklüğüne göre içine küçük ve ya büyük sarkıcılar aranje edilebilir.

Yakında sergilerim onları da inşallah.
İnşallah, ben sabırsızlıkla bekliyorum apliklerinizin resimlerini
Takip ediyorum elbette, boşuna hocam demiyorum yani, dersi kaynatmıyorum, not alıyorum vs
Devamsızlık cezam ne tür bir ceza ola ki?

Cymbelina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2012, 22:40   #2909
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi maviş2 Mesajı Göster
Adalet hanım benim sebze bahçem için nasıl sayfa açabilirim??
Önce bu başlığı güzelce oku sevgili maviş2

Sonra bu başlığa gelip, sayfanın üst solundaki "Yeni konu aç" yazısına tıklayarak bahçenin başlığını açabilirsin.

Maviş beğendi.
Eski 09-05-2012, 22:43   #2910
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kartal124 Mesajı Göster
Sayın Adalet Yağcı,
Bahçeniz çok güzel, ama gül yok mu hiç?Ya da varda ben mi kaçırdım?
Forumun gül tutkunu olarak bahçeleri gül teftişine çıktım da.
Gülsüz bahçe olur mu sayın kartal12, yakında tanışacaksınız, henüz tomurcuktalar.

Bahçemdeki 6. aylara(Haziran)bakarsanız geçmiş yıllardaki güllerimi görebilirsiniz.

kartal124 beğendi.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 16:55.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024