agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Balkon ve Terasları
(https)

Beğeni Düzeni10617Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 26-09-2012, 11:01   #481
Ağaç Dostu

sakdag's Avatar

Giriş Tarihi: 26-09-2011
Galeri: 6
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi GÜLSEN_ Mesajı Göster
herkese günaydınlar işte dün aldığım dondurma külahım,adını böyle koydum ama siz bakmayın dondurma külahı dediğime pamuk gibi görünüyor ama dokununca haif sertler kendileriyeni aldığım maskotumla birlikte dondurma külahım.Diken yapısı çok güzel fıskıyenin ortası gibi açılmış ilginç geldi daha önce hiç görmedim adını bilen varsa rica ediyorum
Mammillaria Plumosa...

GÜLSEN_ beğendi.
sakdag Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-09-2012, 11:16   #482
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Giriş Tarihi: 08-03-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı Göster
Gülşeeeen o nasıl el emekleri arkadaşım, onlar sanat eseri resmen. Şimdi anlaşıldı bitkilerinin sırrı, elinde sihir var senin. Kızını da güzel yapmışsın, yaptığın herşey güzel....

Cananımm teşekkür ederim hayatım daha neler var neler bir bilsen onları görsen naparsın bilmem artıkağaçlar nette üyelerin hobileri diye bir sayfa var orda kendi sayfamı açabilrsem eğer hepsini orda paylaşmayı düşünüyorum bu sayfada paylaşmam sorun yaratırmı bilmiyorum

Canan ve Ayşe Derin beğendi.
GÜLSEN_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-09-2012, 11:17   #483
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sakdag Mesajı Göster
Mammillaria Plumosa...

Aaa çok teşekkür ederim sevgili sakdag arkadaşım

Eski 26-09-2012, 11:28   #484
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Giriş Tarihi: 04-04-2012
Alıntı:
Cananımm teşekkür ederim hayatım daha neler var neler bir bilsen onları görsen naparsın bilmem artıkağaçlar nette üyelerin hobileri diye bir sayfa var orda kendi sayfamı açabilrsem eğer hepsini orda paylaşmayı düşünüyorum bu sayfada paylaşmam sorun yaratırmı bilmiyorum
Kardeşim orayı bilmem ama burada o kadar üfürük şeyler ithal diye acaip fiyatlara satılıyor ki, seninkiler onların yanında Tacmahal yani. Yeni başlık aç, orada ve GG gibi sitelerde satışını da yap bence, gerçekten güzeller...Mesela iç mekan için süslü saksılar yaparsan çerez gibi gider burada. Bende İstanbul bayiliğini alayım, finans müdürün olayım, köşe olalım O kadar diyorum yani.

GÜLSEN_ ve Ayşe Derin beğendi.
Canan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-09-2012, 12:10   #485
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

OOLLEEYY..yaşasın o zaman finans müdürüm bilem oldu artık biz ihracata başlıyoruz ayşeciimm nerdesinn))cananımm o kadar çok uğraşım ve ilgi alanım varki ben tek başıma yetişemiyorum...çiçekler,örgüm.dikişlerim,ahşap boyamalar,yağlı boya tablolar,makinada nakış işleme,yaa ne bileyim bunları normal her insan gibi yapmıyorum ama artık profösyonel çalışmalarım,burda bir belediyenin el sanatları kursuna hocalık yapmamı istediler ama almanyadan lise terk olduğum için lise diplomam olmadığından öğretmenlik yapamadım.Artık o kadar sabrımda kalmadı zaten kendimi oyalıyorum şimdilik)

Eski 26-09-2012, 12:26   #486
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
OOLLEEYY..yaşasın o zaman finans müdürüm bilem oldu artık biz ihracata başlıyoruz ayşeciimm nerdesinn))cananımm o kadar çok uğraşım ve ilgi alanım varki ben tek başıma yetişemiyorum...çiçekler,örgüm.dikişlerim,ahşap boyamalar,yağlı boya tablolar,makinada nakış işleme,yaa ne bileyim bunları normal her insan gibi yapmıyorum ama artık profösyonel çalışmalarım,burda bir belediyenin el sanatları kursuna hocalık yapmamı istediler ama almanyadan lise terk olduğum için lise diplomam olmadığından öğretmenlik yapamadım.Artık o kadar sabrımda kalmadı zaten kendimi oyalıyorum şimdilik)
Gülşen şaka bir yana sadece gördüklerim üzerinden söylüyorum ki bunlar bence çok profesyonel işler. Farkında değilsen farket ciddi bir değer yaratıyorsun. Buna yazık etmemek lazım. Planlarını bilemiyorum ama bahsettiğin çalışmalar bir atelye ve birkaç çırak hakediyor, kadın girişimcilere çok uygun krediler var ki sanırım bulunduğun bölge itibariyle krediden öte hibe bile alman mümkün olabilir.
İstanbul'a gelir numunelerinle bir piyasa araştırması yaparsın, en kötü gezmiş olursun. Bak dış ticaret eğitimimde var. Finans ve İhracat Müdürün hazır

GÜLSEN_ ve Ayşe Derin beğendi.
Eski 26-09-2012, 14:33   #487
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 17-10-2011
sayfan hayirli olsun.ciceklerin cok güzel.eline ve emegine saglik.ziyaretim gec oldu ama ciceklere bayildim.güle güle büyüsünler.hersey gönlünce olsun

GÜLSEN_ beğendi.
yesilgiresun Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-09-2012, 17:11   #488
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 27-03-2010
Ellerin dert görmesin ablacım el işleri çok güzel gerçekten canan ablamın hakkı var çok güzeller . bu işi ilerletebilirsin benide şirketin bişeyleri yapmayı unutma
bu arada kaynana topuzu açtığında beni çağırırsın artık. enes iyice kıskanıcak ama neysee

Ali_askn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-09-2012, 18:46   #489
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2012
Görün siz ben bi antebe gelip adam akıllı başınızı ağrıtıyım sizin de beni kıskandırmak neymiş görürsünüz 1 ay kalıyım da gör sen alicim (ama 1 ay kalmak için bi kamyonda çiçek getirmem lazım yoksa müsait olmayabilirsin ben çok güldüm bu lafına ya )

Ayrıca kardeşim benim kocamaaan bi kaynana yumruğum var bu sene 4 posta açtı 5. posta da hazır tomurcuklar büyüyo habarın olaa

Ali_askn ve GÜLSEN_ beğendi.
bay tömürcek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-09-2012, 19:15   #490
Ağaç Dostu

Yani kardeşim bak öğrenmişsin kamyonu hazırla gel başımın üstünde yerin olur o zaman haa bu arada gelirken kaynana yumruğunun saksısıyla almayı da unutma

Eski 26-09-2012, 19:16   #491
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı Göster
Gülşen şaka bir yana sadece gördüklerim üzerinden söylüyorum ki bunlar bence çok profesyonel işler. Farkında değilsen farket ciddi bir değer yaratıyorsun. Buna yazık etmemek lazım. Planlarını bilemiyorum ama bahsettiğin çalışmalar bir atelye ve birkaç çırak hakediyor, kadın girişimcilere çok uygun krediler var ki sanırım bulunduğun bölge itibariyle krediden öte hibe bile alman mümkün olabilir.
İstanbul'a gelir numunelerinle bir piyasa araştırması yaparsın, en kötü gezmiş olursun. Bak dış ticaret eğitimimde var. Finans ve İhracat Müdürün hazır
AAHH.. arkadaşım ah..benim yarama öyle bir bastın ki,yıllardır eşimin dışında herkes aynı konuda bana destek çıkmak adına çok çırpındılar ama ben ne kadar çırpındıysam hep olduğum yerde saydım çünkü biraz da olsa maddiyat lazım bunada eşim el atmıyor maalesef bende kendi dünyamda evde yıllarca dışarı hiç fiyatına işler yaptım. artık birazda kızım için çalışayım dedim. oda bitti şimdi örgü örüp oturuyorum yok hiç bir destekçim yok tek başımada kalkışamadım ama artık sayende bu konuyu kesinlikle düşünücem dur bakalım Ayşecimin düşüncelerini alayım 3 ümüz ortak bir noktada karar verelim arkadaşım...

Eski 26-09-2012, 19:19   #492
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi yesilgiresun Mesajı Göster
sayfan hayirli olsun.ciceklerin cok güzel.eline ve emegine saglik.ziyaretim gec oldu ama ciceklere bayildim.güle güle büyüsünler.hersey gönlünce olsun
Hoş geldin safalar getirdin sayfama can arkadaşım, beni çok mutlu ettin.Güzel görüşlerin için çok teşekkür ediyorum her zaman başımın üstünde yeriniz var,selamlar sevgiler arkadaşım

Eski 26-09-2012, 19:22   #493
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Ali_askn Mesajı Göster
Yani kardeşim bak öğrenmişsin kamyonu hazırla gel başımın üstünde yerin olur o zaman haa bu arada gelirken kaynana yumruğunun saksısıyla almayı da unutma
Kamyonu hazırla diyo ya tırla gelcem ben tıır kaynana yumruğumda tenekede beğenmezsin sen onu şimdi

Eski 26-09-2012, 19:22   #494
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Ali_askn Mesajı Göster
Ellerin dert görmesin ablacım el işleri çok güzel gerçekten canan ablamın hakkı var çok güzeller . bu işi ilerletebilirsin benide şirketin bişeyleri yapmayı unutma
bu arada kaynana topuzu açtığında beni çağırırsın artık. enes iyice kıskanıcak ama neysee
Alicim teşekkür ederim ablacım, eğer şirketim olursa seni müdür yapıcam tamam ablacım açınca kaktüsüm seni çağırıcam bu defa

Ali_askn beğendi.
Eski 26-09-2012, 19:23   #495
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tömürcek Mesajı Göster
Görün siz ben bi antebe gelip adam akıllı başınızı ağrıtıyım sizin de beni kıskandırmak neymiş görürsünüz 1 ay kalıyım da gör sen alicim (ama 1 ay kalmak için bi kamyonda çiçek getirmem lazım yoksa müsait olmayabilirsin ben çok güldüm bu lafına ya )

Ayrıca kardeşim benim kocamaaan bi kaynana yumruğum var bu sene 4 posta açtı 5. posta da hazır tomurcuklar büyüyo habarın olaa
Tamam ablacım sen gel ne zaman istersen başımın üstünde yerin var

Eski 26-09-2012, 19:27   #496
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Saol ablam aliye de bişe de boş gelirsen müsait olmam bak diyo bana (şaka tabi takılıyoruz birbirimize )

Eski 26-09-2012, 20:02   #497
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Alıntı:
AAHH.. arkadaşım ah..benim yarama öyle bir bastın ki,yıllardır eşimin dışında herkes aynı konuda bana destek çıkmak adına çok çırpındılar ama ben ne kadar çırpındıysam hep olduğum yerde saydım çünkü biraz da olsa maddiyat lazım bunada eşim el atmıyor maalesef bende kendi dünyamda evde yıllarca dışarı hiç fiyatına işler yaptım. artık birazda kızım için çalışayım dedim. oda bitti şimdi örgü örüp oturuyorum yok hiç bir destekçim yok tek başımada kalkışamadım ama artık sayende bu konuyu kesinlikle düşünücem dur bakalım Ayşecimin düşüncelerini alayım 3 ümüz ortak bir noktada karar verelim arkadaşım...
Kimsenin desteğine ihtiyacın yok zaten, korkma... Sendeki beceri bende olsaydı çoktan gözümü karartıp dalmıştım. Açıkçası hibe ve kredi konularına vakıf değilim ama eğer istersen hem ben hem hocalarım üzerinden araştırırız. Bu arada dostlar fikir versinler, sen de boş vakitlerinde KAGİDER ile ilgili birşeyler oku. Riske girmeden küçük küçük başlamanın yolları var.. Sonra sana onları anlatırım. Ne gidip koftiden bir yere üç kuruşa öğretmenlik yapacakmışsın, diplomaymış, hadisinler ordan

Eski 26-09-2012, 20:16   #498
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

tamam hayatım çok teşekkür ederim, okuycam KAGİDER le ilgili yazıyı.Aynen risk almadan ufak ufak bir yerden başlanması gerek.Eğer sende bişeyler öğrenirsen bana bildirirsin canancım)arkadaşım özele yazdım)

Ayşe Derin beğendi.
Eski 27-09-2012, 07:26   #499
Ağaç Dostu

Bayçalı's Avatar

Giriş Tarihi: 07-06-2012
Günaydın Gülsen hanım ikigün nete girmedim bursa da işleilgili kursa gitmiştim döndüğümde sayfanızda çok güzel elsanatları yaptığınızı gördüm yani on parmakta on marifet maşallah diyelimde nazar değmesin sayfanızı vakit buldukça takip etmeye devam edeceğim hep şen kalmanız dileği ile..........

GÜLSEN_ beğendi.
Bayçalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-09-2012, 09:05   #500
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Çok teşekkür ederim sn.BAYÇALI el sanatlarıyla küçüklüğümden beri ilgileniyorum desem yeridir ve çok severek yapıyorum bütün stresimi onları yaparken atıyorum.İnsanın kendi el emeğiyle yaptığı bir güzelliği bunu ben yaptım demesi çok güzel bana göre.Yıllarca kendi el emeğimle yüzümü ağarttım buda bana yetiyor.Tüm güzellikler hepimizin olsun selamlar...

Bayçalı beğendi.
Eski 27-09-2012, 11:58   #501
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Gülşen istesin yeter ki biz arkasındayız. Ali kardeş yanında. Nette sanal mağaza kurup satış yapabilir. Hatta madem eğitmen olarak çağrılıyor, şimdiden üçer beşer kurs vermeye, kursiyerlere de angaryalarını yaptırmaya başlayabilir. Gülşen'ciğim yıllardır elinde atıl bir sürü emek birikmiştir. Ali sana yardım etsin GG' de ve burada satışa koy hemen, bunu düşünmeye bile gerek yok. Çok kolay çoluk çocuk yapıyor..

Ali_askn ve Ayşe Derin beğendi.
Eski 27-09-2012, 12:12   #502
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

AYŞEMMsenin bu dediklerini pasta börek hariç hepsini yıllarca yaptım ben evde.Çevremde çok temiz ve düzgün yaptığım için çalışmalarımı çok ısrarlarla gelirlerdi kadınlar.Evet örgüdede öyleyim bütün modellerie bakmam yeterli anında onu hemen yaparım.Geçtiğimiz kış içinde bir dolu bebek örgüleri yaptım sipariş olarak.Ama evde olmuyo her zaman iş çıkmıyor elime geçen para soğan, maydanoz parası oluyor.Burda bir çiçek dükkanı olan bayan arkadaşla 8 yıl çalıştım sonra bir baktım yıllardır en samimi arkadaşım benim sırtımdan dünyanın parasını kazanıyor. Cananım ve senin gibi bir çok arkadaşım eşime yalvardı bunun bu emeğinden başkaları ekmek yemesin yazık bir iş yeri aç diye ama olmadı olmadı olmadı be Ayşecimm.....

Eski 27-09-2012, 12:17   #503
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

CANANIM yıllardır evde makinada nakış işledim,terzilik yaptım dikiş diktim,pikeler süsledim,pikolar yaptım bohçalar dolusu.çiçekler yaptım,nazar ağaçları yaptım,dantelden şapkalar örüp süsleyip duvar süsü yaptım,takılar yaptım sattım,ahşap seramikler boyadım sattım hatta çocuk bile baktım arkadaşlar yıllardır evdeydim ama hiç boş durmadım.Aldığım para hep ıvır zıvır şeylere yaradı ya da evimin eksiklerini giderdim artı doğru dürüst para kazanmak istiyorum. İnşallah sizler vesile olursunuz bende kendimi bulurum bu sayede.İyiki varsınız canlarım....

Eski 27-09-2012, 12:29   #504
Ağaç Dostu

Ayşe ablaya ve canan ablaya yüzde yüz katılıyorum ve elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım ablacım

Eski 27-09-2012, 12:58   #505
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Teşeşürler ablacım,eminim yaparsın bundan hiç şüphem yok)

Ali_askn ve Canan beğendi.
Eski 27-09-2012, 13:24   #506
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Tamam işte ilk adım buradan ve diğer sitelerden satışla başlamak, ilk bir yıl birşey bekleme, 2013 için beklentilerde güzel değil zaten, ilk yıl oturtur, müşterini piyasanı tanırsın. Konuyu bilhassa burada konuştum ki burada ülkenin heryerinden her meslekten insan olur, fikirleri ve katkıları olur. Enişte sanırım daha çok seni korumak istiyor, baksana arkadaşının yaptığına... Bak biz neticede uzaktan atıp tutuyoruz tabi. Biz sana fikirlerimizi söyleyeceğiz, sen olur olmaz diye eleyeceksin. Senin hayatın, senin kararın !....
Cansın sen...

Düzenleyen Canan : 27-09-2012 saat 22:07
Eski 27-09-2012, 17:15   #507
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 17-10-2011
ıste benım aradıgıım cıcek

Eklenen Resimler

yesilgiresun Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-09-2012, 18:23   #508
Ağaç Dostu

Ayşe Derin's Avatar

Giriş Tarihi: 15-07-2012
Gülsen;

Bu gün hoya çeliği geldi bana, mantıken suda köklendirmem gerektiğini düşünüyorum ama senin fikrini de almak istedim.

GÜLSEN_ beğendi.
Ayşe Derin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-09-2012, 21:14   #509
Ağaç Dostu

iris41's Avatar

Giriş Tarihi: 05-02-2009
Gülşen hanım ne kadar zevkli bir insanmışınız , yaptıklarınız cok güzel ******* mutlaka degerlendirmelisiniz bu calışmaları .
Tebrikler ve bol kazanclar .biraz cesaret ne kaybedeceksiniz

GÜLSEN_ ve berçin beğendi.
iris41 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-09-2012, 21:54   #510
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 11-06-2012
Merhaba ablacım,
El emeklerine bayıldım, her biri bir harika. Güle güle kullanın. Çiçeklerinizin yanında artık çalışmalarınızı da merakla beklemeye başladım

GÜLSEN_ beğendi.
Tuğçe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 15:21.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024