agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Balkon ve Terasları
(https)

Beğeni Düzeni10617Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-10-2012, 11:19   #571
Ağaç Dostu

Bayçalı's Avatar

Giriş Tarihi: 07-06-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi GÜLSEN_ Mesajı Göster
bizim burda toprağımızın rengi kırmızı balkon resimlerinde görmüşsünüzdür evimin önü açık arazı ordan çok rahatlıkla toprak alabiliyorum onu kullanıyorum SN.BAYÇALI onun içinede kum tatıyorum kaktüsler için tabii..
mmmmm tahmin etmiştim sezonuda fulun resimleri ile ful kapattınız maşallah inşallah önümüzdeki sezona sağlıklı mutlu birşekilde kavuşuruz hep beraber

GÜLSEN_ beğendi.
Bayçalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2012, 11:56   #572
Ağaç Dostu

sibelim's Avatar

Giriş Tarihi: 10-11-2010
mis kokular gelmez olur mu görüntü muhteşem 41 kere maşallah , sürekli içimden geçirmeye başlarmışım artık

GÜLSEN_ beğendi.
sibelim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2012, 18:26   #573
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Giriş Tarihi: 08-03-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kastamonuluyum Mesajı Göster
selamlar gülşen abla.kalorifer tesisatı yenileniyomuş sanırım kolay gelsin.çiçeklerinizin hepsi çok güzeller.fakat toprakları neden sarı renkli acaba öğrenmemde mahsur yoktur inşallah.hayırlı günler size tekrar kolay gelsin.

ablacım bizim buraların toprağı kırmızıdır resimlerde sarımı görünüyor hiç dikkat etmedim.Ama çok güzel toprağımız verimlidir ona birazda kum,doğal gübre ve azıcıkda torf kaşıştırdımmı dahada güzel oluyor.Çiçeklerim oldukça memnunlar dolayısıyla bende sanada hayırlı günler ablacım bol çiçekli günler hepimizin olsun

GÜLSEN_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2012, 18:29   #574
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi BAYÇALI Mesajı Göster
mmmmm tahmin etmiştim sezonuda fulun resimleri ile ful kapattınız maşallah inşallah önümüzdeki sezona sağlıklı mutlu birşekilde kavuşuruz hep beraber
İnşallah sn.BAYÇALI seneye çiçeklerimizin tüm güzellikleriyle hepimize sağlıklı bir şekilde yeni sezona başlamayı nasip etsin..Çiçeklerimiz dinlenmeye geçse bile gönüller hep bir bunu biliyorum

Bayçalı beğendi.
Eski 04-10-2012, 20:51   #575
Ağaç Dostu

vehibe's Avatar

Giriş Tarihi: 16-04-2011
Kış çiçeklerini unutmayalım Gülsen hanım, daha yılbaşı çiçeği var, paskalya çiçeği de var.
Bunlar hatırladıklarım

GÜLSEN_ beğendi.
vehibe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2012, 21:15   #576
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

AAAA evet vehibecim paskalyalar ve yılbaşılar bekliyor bizi))ve kalonchelerde kışın açıyor onları unuttum beeenn))

Eski 04-10-2012, 21:31   #577
Ağaç Dostu

vehibe's Avatar

Giriş Tarihi: 16-04-2011
Kışın açan güller.

vehibe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2012, 22:08   #578
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

evet ama benim gülüm yokki vehibecimm)onun için onu hiç düşünemedim)

Eski 05-10-2012, 01:55   #579
Ağaç Dostu

farpali's Avatar

Giriş Tarihi: 20-07-2010
Galeri: 18
Thumbs up

[QUOTE=farpali;1025474]
Alıntı:

Çok teşekkür ederim. Takipçinizim

Sevgiler
Merhaba Gülsen hanım,

Yılan kaktüsümü gönderebildinizmi? Sabırsızlanıyorum galiba biraz

Ferzan

farpali Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-10-2012, 02:03   #580
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
GÜLSEN immm merhaba; bu aralar hercai menekşeye merak sardım ve bana tohum gönderebileceğini söylemiş idin. Elindeki menekşe tohumları büyük menekşe mi, küçük menekşe tohumları mı? Kesinlikle acilen minik hercai menekşe tohumlarına ihtiyacım var bilineee!..

GÜLSEN_ beğendi.
YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-10-2012, 08:24   #581
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

aaa kuzucum YeniGinemm ben sana söyledim göndereyim diye sen istemeyince kaldı.büyük hercai menekşelerin tohumu bendekiler hemen geönderiyorum bana özeelden adresini yaz hayatım.Menekşe tohumu sana feda olsun, istediğin başka birşey varsa söyle?

YeniGine beğendi.
Eski 05-10-2012, 08:26   #582
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

[QUOTE=farpali;1027354]
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi farpali Mesajı Göster

Merhaba Gülsen hanım,

Yılan kaktüsümü gönderebildinizmi? Sabırsızlanıyorum galiba biraz

Ferzan
Ferzancım, canım sayfamdada belirttim bir kaç gündür ev başını alıp gitmek isterken bende halt etme otur oturduğun yerde diye onu ikna etme çabalarına girdiğim den dolayı bütün gönderilerimi yapamadım ama inşallah pazartesi herkesin kargolarını göndericem bilginiz olsun canım benim)

ipektuğçe ve farpali beğendi.
Eski 05-10-2012, 11:22   #583
Ağaç Dostu

farpali's Avatar

Giriş Tarihi: 20-07-2010
Galeri: 18
[QUOTE=GÜLSEN_;1027381]
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi farpali Mesajı Göster

Ferzancım, canım sayfamdada belirttim bir kaç gündür ev başını alıp gitmek isterken bende halt etme otur oturduğun yerde diye onu ikna etme çabalarına girdiğim den dolayı bütün gönderilerimi yapamadım ama inşallah pazartesi herkesin kargolarını göndericem bilginiz olsun canım benim)
Gülsen hanımcım , ben diğer gönderilernizi okumamışım , bencillik ettim..Ayyy Allah kolaylık versin evin içinde tadilat berbat bişeydirrr..Aman siz toparlanın önce .önemli değil beklerim. Sevgiler

GÜLSEN_ beğendi.
farpali Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-10-2012, 16:34   #584
Ağaçsever

fdogru's Avatar

Giriş Tarihi: 03-05-2012
engin bilgilerinizden yararlanmak adına bir şey sormak istiyorum. eşimin işyerindeki bürosu hiç güneş almıyor. bitki yetiştirmek de istiyor acaba güneş almayan ortamlara uyumlu bitkiler hakkında bir fikriniz var mı?
teşekkürler

fdogru Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-10-2012, 17:55   #585
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
GÜLSEN imm canımsın teşekkür ettiim... Ararım seni.

GÜLSEN_ beğendi.
YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-10-2012, 19:28   #586
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi fdogru Mesajı Göster
engin bilgilerinizden yararlanmak adına bir şey sormak istiyorum. eşimin işyerindeki bürosu hiç güneş almıyor. bitki yetiştirmek de istiyor acaba güneş almayan ortamlara uyumlu bitkiler hakkında bir fikriniz var mı?
teşekkürler
sevgili fdogru güneş almasa bile ışık alması yeterli bazı çiçekler için mesela afrika menekşesi aydınlık bir pencere kenarında olabilir diye düşünüyorum şuanda aklıma gelen bu umarım azıcıkda olsa yardımcı olabilmişimdir

YeniGine beğendi.
Eski 05-10-2012, 19:31   #587
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Bütün arkadaşlarıma sesleniyorum lisianthus tohumu istiyorum her renkten lütfen olanlardan rica ediyorum

Eklenen Resimler

Eski 05-10-2012, 23:10   #588
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-06-2011
Gülşencim tohumlar kurusun diye bekliyorum inşallah becerebilirsem toplamayı paylaşırım.

nılgun_dogan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-10-2012, 07:40   #589
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

AAAYYY nilgüncüm sende varmıydı lisi?hadi inşallah alabilirsin arkadaşım.. valla çok mutlu oldum belkide görmüşümdür senin sayfanda ama ben gelecekteki alzeimer adayı olarak unutuyorum be nilgünüm kusuruuma bakma))

Eski 06-10-2012, 08:27   #590
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 28-10-2011
kaktüs dostluğu

Mesajlarınız için çok teşekkür ederim.Çiçekleriniz çok güzel doğrusu baktığım her resimde acaba ne ile karşılaşacağım diye düşünmekten edemedim .Çok güzeller hem de çok farklı çiçekler de var .Ben de bir balkon teras resmi açacağım heralde ne yazıkki apartmanda oturuyoruz.Olsun insan kendi cennetini kendi yaratırmış derler ya.Resimlerini koyunca görürsünüz gerçi güneşin yakıcı etkilerinden korumak için balkonun bazı yerlerine gölgeleme filesi gerdim.Bazı çiçekleri de apartmanın merdivenine basamak basamak koydum komşumuzun biri apartmanın havasınız değiştirdiniz dedi.Tek korkum birilerinin çalıp götürmesi ,küçük bir çelikten **** bir daldan bir şey olmaz zaten seven yetiştirebilen çalar diye düşünüyorum kocaman saksıları kucaklayıp götüremezler ya...Bazen ben de aynı şeyi yapmıyor değilim hani Böyle olunca biz evde yokken sağolsun bizi kırmayan komşularımız suladılar.Adana da balkonlar teras gibidir neredeyse oturma odası kadar olan balkonlar vardır.Bende bunu değerlendirerek sepet şeklinde kat kat stantlardan aldım .Bugün yurtdışından aldığım küçük kaktüsler gelsin ondan sonra fotoğraflarını ekleyeceğim .Neyse sağlıcakla kalın bol çiçekli günler hepimize....

GÜLSEN_ beğendi.
mmanager Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-10-2012, 08:37   #591
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Çok sevindim sn.mmanager sabırsızlıkla bekliycem sayfanızı..Ama Antepde yok işte büyük yapı marketi **** değişik kaktüs ve çiçek bulabileceğimiz bir yer..Bri praktiker var birde migros kaktüs alabileceğim yer olarak oralardada her zaman değişik şeyler olmuyor..Adananın teraslarını bilirim çok güzel olurlar eğer sizinde öyleyse terasınız çok şanslısınız demektir çiçekleriniz açısından.Balkondaki yakıcı güneşi engellemek adına ben balkon tavanında korniş taktırdım perde çektim valla )gerektiğinde açıyodum perdeyi gerektiğinde kapatıyordum..Sonuçta kendi çaremizi kendimiz yaratıyoruz bir şekilde..Ayrıca sepet şeklindeki stantları çok merak ettim inşallah sayfanda görebilirim çünkü bende araştırıyorum raf şeklinde bişeyler..Bakalım ayarlıcam inşallah..

Eski 06-10-2012, 12:20   #592
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 03-06-2012
Gülsen abla merhaba,
Rahatsızdım birkaç gündür haber de veremedim sana kusura bakma.Mum çiçeği çeliklerini bir kaç gün toprak gelene kadar suda beklettim. İki gün oluyor çok havadar bir orman toprağına diktim suladım bakalım köklenme olacak inşallah. Şu an gayet iyi görünüyorlar.Tekrar teşekkür ederim.
Ben de Lisiantuslara sarmaya başladım bu aralar, özellikle mavisine.Bahara çocukların odasına sarkaçlarda bir iki saksı yapmayı düşünüyorum. Bulursam buralarda size de alır gönderirim.
Bu arada balkona perde yapmayı düşünüyordum kaç gündür.Siz yapmışsınız sanırım, balkonum çok güzel güneş alıyor ama yakıcı. Dün kumkuat ve böğürtlen aldım içeri koydum ama yazın dışarı almam lazım, güneş çok yakıcı geliyor. Ben de jaluzi perde yaptırıp yarım açık bırakarak kullanmayı düşünüyordum, Olur herhalde değil mi
Bu arada tadilat zordur, hem geçmiş olsun, hem de hayırlı olsun.

GÜLSEN_ beğendi.
Denizardacan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-10-2012, 12:57   #593
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 27-03-2010
Alıntı:
AAAYYY nilgüncüm sende varmıydı lisi?hadi inşallah alabilirsin arkadaşım.. valla çok mutlu oldum belkide görmüşümdür senin sayfanda ama ben gelecekteki alzeimer adayı olarak unutuyorum be nilgünüm kusuruuma bakma))
Abla kızma ama sanırım hastalık teşhisin doğru çünkü nilgün ablanın sayfası yok

Ali_askn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-10-2012, 17:51   #594
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

[QUOTE=Denizardacan;1027897]Gülsen abla merhaba,
Rahatsızdım birkaç gündür haber de veremedim sana kusura bakma.Mum çiçeği çeliklerini bir kaç gün toprak gelene kadar suda beklettim. İki gün oluyor çok havadar bir orman toprağına diktim suladım bakalım köklenme olacak inşallah. Şu an gayet iyi görünüyorlar.Tekrar teşekkür ederim.
Ben de Lisiantuslara sarmaya başladım bu aralar, özellikle mavisine.Bahara çocukların odasına sarkaçlarda bir iki saksı yapmayı düşünüyorum. Bulursam buralarda size de alır gönderirim.
Bu arada balkona perde yapmayı düşünüyordum kaç gündür.Siz yapmışsınız sanırım, balkonum çok güzel güneş alıyor ama yakıcı. Dün kumkuat ve böğürtlen aldım içeri koydum ama yazın dışarı almam lazım, güneş çok yakıcı geliyor. Ben de jaluzi perde yaptırıp yarım açık bırakarak kullanmayı düşünüyordum, Olur herhalde değil mi
Bu arada tadilat zordur, hem geçmiş olsun, hem de hayırlı olsun.[/QUOTE

Ablacım güle güle büyüt inşallah ama keşke suda iyice köklendirip öyle akseydin hoyaları,daha güzenli olurdu..Ama inşallah köklenirler ..lisianthus için çok teşekkğr ederim ablacım eğer elime geçerse tohumundan istiyorum ...Ev için dileklerine teşekkür ederim,pazartesine kırılan fayansların yerine yenileri konup kapatılıcak inşallah ondan sonrada evde büyük temizlik gülseni bekler balkona perde çok iyi oldu hem rüzgarı tutmadı hem güneşi yakıcılığı azaldı hem havadar hem güneşi görmüş oldu sen bilirsin artık nasıl uygunsa öyle yaptır ablacım..

Denizardacan beğendi.
Eski 06-10-2012, 17:53   #595
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Ali_askn Mesajı Göster
Abla kızma ama sanırım hastalık teşhisin doğru çünkü nilgün ablanın sayfası yok

Ne kızıcam be ablam ben kendimi bilmemmi?doğru yaa sen söyleyince hatırladım

Eski 06-10-2012, 18:20   #596
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-06-2011
Aliiiiii ne dalga geçer gibi diyorsun beee açacam bende sayfa.

nılgun_dogan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-10-2012, 18:22   #597
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2012
Nilgün ablacım gaziantepliler dayanışma derneği oluşturmuşlar bak bizim boynumuz bükük diye böle diyolar bende boynumu dikeyim dedim sayfa açtım ama kafam yukarı vurdu ağlanacak halime gülüyorum galiba devrelerim yandı üzüntüden

bay tömürcek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-10-2012, 18:53   #598
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nılgun_dogan Mesajı Göster
Aliiiiii ne dalga geçer gibi diyorsun beee açacam bende sayfa.
Yok ablacım yaa ne dalgası ama yine de faydalı olmuş bu sayede o güzelim çiçeklerini göreceğiz

GÜLSEN_ beğendi.
Eski 06-10-2012, 18:54   #599
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bay tömürcek Mesajı Göster
Nilgün ablacım gaziantepliler dayanışma derneği oluşturmuşlar bak bizim boynumuz bükük diye böle diyolar bende boynumu dikeyim dedim sayfa açtım ama kafam yukarı vurdu ağlanacak halime gülüyorum galiba devrelerim yandı üzüntüden
Tabi dayanışma kuracağız altı üstü iki kişiyiz şu koskoca antepte demi gülsen ablam

Eski 06-10-2012, 22:37   #600
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Valla ben geç kalmışım sohbetinize katılmak için..İlk önce yeni nickin hayırlı olsun enescim,BAY TÖMÜRCEĞİM))..Nilgüncüm evet arkadaşım lütfen sayfanı aç banada bildir ama bekleniyorsunuz)..Alişim doğru söylüyor şurda koca GAZİANTEPTE topu topu 2 üyeyiz bunuda çok görmeyin bize yanii..artık görüşmemiz fikir alıp vermemiz gerekiyor..Ama ali bana verdiğin sözde durmadın ablacım...Hani biz cuma günü bir yere gidicektikk???Haa enescim sen ne zaman sayfa açtın haberim yok ablacım??noldu sayfana anlamadım neden kafan yukarı vurdu açıkla bakem bi????

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 07:44.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024